Oferta pracy

Ekspert ds. automatyzacji procesów i raportowania

Santander Bank Polska

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działalności jednostki/departamentu w optymalizacjach procesowych i technologicznych

  • inicjowanie projektów, wytwarzanie kodów programistycznych, ich testowanie w dostępnych narzędziach technologicznych

  • współpraca z innymi jednostkami Banku w obszarach dot. pozyskiwania i analiz danych

  • generowanie raportów cyklicznie i na żądanie z systemów informatycznych banku

  • monitoring i aktualizacja pracy wdrożonych narzędzi informatycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • podstawowa znajomość VBA i SQL

  • znajomość analizy biznesowej i tworzenia modeli danych

  • umiejętność tworzenia prezentacji Power Point

  • myślenie analityczne

  • nastawienie na jakość/ dokładność / sumienność/ rzetelność

  • samodzielność

  • nastawienie na rozwój, poszerzanie umiejętności informatycznych

  • wysokie umiejętności interpersonalne

  • gotowość do dodatkowego wysiłku w sytuacjach tego wymagających

Mile widziane

  • podstawowa znajomość metodologii prowadzenia projektów

  • znajomość języka programowania Python

  • znajomość systemów i procesów związanych z transakcjami / rachunkami oraz aplikacjami kredytowymi

  • znajomość zagadnień prawa bankowego, ubezpieczeniowego oraz rekomendacji i wytycznych KNF dotyczących ubezpieczeń

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością