Oferta pracy

Ekspert ds. Automatyzacji Procesów

Bank Gospodarstwa KrajowegoO firmie

Bank Gospodarstwa Krajowego

Chmielna 73

Warszawa

Bank Gospodarstwa Krajowego to państwowy bank rozwoju – jedyna taka instytucja w Polsce. Bank aktywnie wspiera rozwój społeczno-gospodarczy kraju. Realizując strategiczne projekty rozwojowe, finansuje m.in. największe inwestycje infrastrukturalne, zwiększa dostęp Polaków do mieszkań oraz pobudza przedsiębiorczość polskich firm w kraju i za granicą. Dbając o zrównoważony rozwój kraju, bank jest obecny w każdym regionie Polski. W 2018 r. rozpoczął ekspansję, otwierając przedstawicielstwa zagraniczne, które dziś działają już w Brukseli, Frankfurcie, Londynie i Amsterdamie. BGK ma unikalne doświadczenie w finansowaniu, inwestowaniu, udzielaniu poręczeń i gwarancji oraz dystrybucji funduszy unijnych. Podstawą działalności BGK jest odpowiedzialny, etyczny i zrównoważony biznes, dlatego bank podejmuje szereg inicjatyw promujących przedsiębiorczość, innowacje, ekologię i uczciwe traktowanie pracowników, partnerów i klientów.

Odpowiedzialność i zadania:

  • Modelowanie i konfiguracja procesów na Platformie Ferryt Enterprise
  • Tworzenie analiz w zakresie procesów i raportów, zbieranie wymagań biznesowych
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi w zakresie rozwiązywania błędów platformowych
  • Opracowywanie instrukcji i dokumentacji technicznej
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu konfiguracji i obsługi procesów
  • Przygotowanie, zmiana i optymalizacja zapytań, tabel, widoków, rejestrów, procedur składowanych, migracji danych na bazie danych SQL

Oczekiwania:

  • Minimum 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyczne, telekomunikacyjne lub pokrewne
  • Znajomość Platform Ferryt Enterprise
  • Znajomość: SQL/T-SQL
  • Znajomość: Jira i Confluence
  • Znajomość: UML, BPMN oraz narzędzi CASE
  • Mile widziana znajomość: Ferryt DMS, Ferryt Reporting+
  • Mile widziana znajomość: HTML, CSS
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w projektach prowadzonych zwinnie

U nas możesz liczyć na:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny oraz Świadczenie z ZFŚS
  • Atrakcyjny system wynagradzania i premiowy
  • Opieka medyczna Lux Med
  • Karta MultiSport
  • Elastyczne godziny pracy i praca zdalna
  • Doskonała lokalizacja biura (centrum)
  • Płatny Program Poleceń Pracowników
  • Sekcje sportowe np. piłka nożna, biegi, narciarstwo, rowery, żeglarstwo, taniec
  • Program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj

  • Oferta powinna zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
  • Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne