Oferta pracy

Ekspert ds. Bankowości Elektronicznej

Nest Bank S.A.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie zmian w zakresie bankowości elektronicznej i mobilnej,

  • Zarządzanie projektami w obszarze bankowości elektronicznej i mobilnej,

  • Optymalizacja procesów biznesowych w obszarze kanałów zdalnych,

  • Analiza rynku digitalowego w Polsce i na świecie,

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi,

  • Odpowiedzialność za wprowadzane rozwiązania technologiczne,

  • Prowadzenie dialogu z klientami w Google Play, AppStore,

  • Współpraca z interesariuszami Wprowadzanych rozwiązań technologicznych.

Nasze wymagania

  • Mobile to Twoje życie i każda nowinka jest już dla Ciebie stara 😉

  • Znasz się na nowych trendach rynkowych oraz wiesz, jak powinien wyglądać dobry UX,

  • Umiesz samodzielnie podejmować decyzje, ale jesteś także team playerem,

  • Potrafisz szybko rozwiązywać problemy, ale nie szukasz dróg na skróty,

  • Potrafisz analizować dane oraz dokonywać ich syntezy,

  • Znasz bardzo dobrze pakiet MS Office, a w tym Excela i PowerPointa,

  • Masz doświadczenie w pracy z designerami oraz developerami,

  • Biegle mówisz i czytasz po angielsku,

  • Znasz różne metodologie prowadzenia projektów, a na co dzień pracujesz w Scrumie.

Mile widziane

  • Znajomość Creative Cloud, a w tym Adobe XD i After Effects,

  • Doświadczenie w pracy w sektorze finansowym lub technologicznym.

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w elastycznej, zwinnej organizacji,

  • Odpowiedzialną rolę w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów w banku,

  • Możliwość codziennej współpracy z ekspertami i pasjonatami w swojej dziedzinie w przyjaznej i inspirującej atmosferze,

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów,

  • Możliwość pracy zdalnej oraz elastyczne godziny pracy,

  • Pracę w organizacji, dla której bardzo ważna jest pozytywna atmosfera i dobre samopoczucie pracowników, o które dbamy na przykład poprzez program FitNest; program wellness, którego celem jest motywowanie nas do czerpania energii z drobnych rzeczy, które przekładają się na dobry nastrój i pozytywną atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne