Logo Pracuj.pl

Ekspert ds. Bankowości Hipotecznej (kanał pośrednicy)

ALIOR BANKO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie oraz budowanie relacji z pośrednikami finansowymi
  • kompleksowa obsługa wniosków kredytowych od pośredników finansowych
  • sprzedaż kredytów hipotecznych poprzez kanał pośredników finansowych
  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • dbałość o najwyższe standardy jakości obsługi Klienta i pośrednika zgodnie z wymaganiami Banku

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie we współpracy z pośrednikami w zakresie sprzedaży kredytów hipotecznych (min. 3 lata)
  • znasz specyfikę rynku pośredników
  • dobrze znasz produkt jakim jest kredyt hipoteczny
  • dobrze orientujesz się w ofercie banków konkurencyjnych, działających na lokalnym rynku
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji
  • możliwość współpracy z pośrednikami finansowymi przy realizacji sprzedaży kredytów hipotecznych
  • szkolenia wprowadzające i rozwijające kompetencje

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Ekspert ds. Bankowości Hipotecznej (kanał pośrednicy), Warszawa