Oferta pracy

Ekspert ds. BASIS

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

  • SAP HANA

Twój zakres obowiązków

  • analiza przyczyny zgłaszanych przez użytkowników incydentów i zgłaszanie potrzeb rozwojowych dotyczących systemów SAP

  • monitorowanie bieżącej pracy systemów SAP i infrastruktury teleinformatycznej w trybie 24h (praca w trybie 3-zmianowym),

  • instalacja, migracja, aktualizacja oraz konfiguracja systemów SAP

  • instalacja, aktualizacja oraz konfiguracja bazy danych SAP HANA

  • odpowiadanie za zapewnienie kopii bezpieczeństwa archiwalnych systemów SAP

  • odpowiadanie za odświeżanie systemów SAP (system , client copy/ system refresh)

  • nadzorowanie pracy systemów oraz baz danych SAP, w tym monitorowanie i optymalizowanie ich wydajności, niezawodności i pojemności oraz wykrywanie, diagnozowanie i eliminowanie nieprawidłowości w ich pracy

  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji powierzonych systemów, instrukcji dla użytkowników końcowych, przeprowadzanie niezbędnych szkoleń z zakresu SAP

  • zapewnienie bezpieczeństwa danych przetwarzanych w powierzonych systemach SAP

  • zapewnienie utrzymania parametrów SLA, usług świadczonych w oparciu o powierzone elementy infrastruktury teleinformatycznej, na uzgodnionym poziomie

  • współuczestnictwo w projektach i wdrożeniach nowych rozwiązań teleinformatycznych oraz przygotowywanie i przedstawianie prezentacji systemu przed klientami wewnętrznymi

  • tworzenie i opisywanie procedur utrzymaniowych w systemach SAP

  • wspieranie w przygotowaniu optymalnej architektury systemów SAP w Spółce

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowana informatyka)

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy o podobnym profilu (preferowane 5 lat)

  • wiedza oraz umiejętność zarządzania i administrowania powierzonymi systemami informatycznymi (SAP ERP;SAP CRM; BW/BW4/HANA;SAP Gateway; SAP Content Serwer; SAP WebDispatcher, SAP BTP)

  • dobra znajomość środowisk baz danych w szczególności HANA, MaxDB, Oracle, narzędzi do zarządzania bazami danych oraz platformy systemowej (system operacyjny Microsoft/Linux)

  • wiedza z zakresu relacyjnych baz danych oraz zapytań w języku SQL

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1

  • dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu architektury korporacyjnej

Mile widziane

  • doświadczenie w procesie transformacji do S/4HANA

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności

  • udział w projektach z dostępem do najnowszych technologii w różnych dziedzinach

  • stabilny pracodawca – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • premia miesięczna i kwartalna

  • możliwość zapisania się do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz studiach wyższych i podyplomowych

  • work-life balance elastyczne godziny pracy, dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia (święto branżowe, tzw. „Barbórka”)

  • przyjazne miejsce pracy – dobra komunikacja i wzajemny szacunek

  • dbałość o środowisko – dostarczamy ekologiczne paliwo

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • dodatkowy urlop

CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line: APLIKUJ do dnia 11 lipca 2022 roku.

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Europie. Zatrudnia ponad 11 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuje gaz poprzez ponad 200 tys. km gazociągów do ponad 7 milionów odbiorców.

Przewiń do profilu firmy