Ekspert ds. bezpieczeństwa informacji/ Information Security & Compliance Officer

Orange PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert

Technologie, których używamy

Wymagane

  • znajomość narzędzi cybersecurity

O projekcie

do międzynarodowego zespołu profesjonalistów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo informacji danych, poszukujemy osoby, która będzie współpracowała pomiędzy zespołem bezpieczeństwa w Orange, a zespołami bezpieczeństwa u klientów zewnętrznych. Będzie wspierać i doradzać klientom we wszystkich kwestiach związanych z bezpieczeństwem informacji, zarządzaniem ryzykiem, zapewnieniem zgodność i doradztwem technicznym na poziomie strategicznym i taktycznym zgodnie z obowiązującymi politykami bezpieczeństwa i zapisami w umowach z klientami.

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad terminową realizacją zadań z zakresu cyberbezpieczeństwa zgodnie z ustalonymi harmonogramami prac, raportowanie i monitorowanie zgodności z politykami i standardami bezpieczeństwa.

  • Koordynacja procesu identyfikacji ryzyk IT u klientów zewnętrznych, analiza bezpieczeństwa procesów i aplikacji.

  • Wsparcie w trakcie zarządzania incydentami.

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań w obszarach wymagających usprawnień/ uproszczeń.

  • Przeprowadzanie audytów i przeglądów Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.

  • Przeprowadzanie szkoleń z obszaru cyberbezpieczeństwa.

  • Przygotowywanie dokumentacji z zakresu SZBI.

  • Merytoryczny nadzór oraz koordynacja działań z zakresie testów technicznych (np. testów penetracyjnych).

  • Weryfikowanie wymagań bezpieczeństwa w projektach.

  • Doradztwo w zakresie zabezpieczania infrastruktury.

Nasze wymagania

  • Trzy lata doświadczenia w zarządzaniu i świadczeniu usług bezpieczeństwa .

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku, świadczenie usług, czytanie oraz tłumaczenie dokumentacji technicznej i projektowej.

  • Szeroka znajomość zagadnień z zakresu cyberbezpieczeństwa.

  • Umiejętność stałego samokształcenia w zakresie cyberbezpieczeństwa.

  • Co najmniej jeden z certyfikatów: CISSP/CISM/CISA.

  • Certyfikat Audytora Wiodącego ISO 27001.

  • Samodzielność i profesjonalizm w realizacji zadań oraz gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy jako konsultant.

  • Praca w międzynarodowym zespole projektowym.

  • Certyfikaty ITIL/Prince2/PMP/TOGAF.

  • Wykształcenie wyższe w zakresie IT.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się międzynarodowym zespole ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa, z najnowszymi technologiami, doskonałe warunki do wymiany i rozwoju wiedzy, świetną atmosferę w zespole.

  • Praca zdalna.

  • Różne formy zatrudnienia.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Orange Polska

Poszukiwanie najlepszych praktyk rynkowych to idea, która przyświeca działaniom realizowanym przez nasz zespół. Wszystko po to, aby podnieść efektywność prowadzonych projektów wizerunkowych i rekrutacyjnych. W tym żeńskim zespole stawiamy na współpracę, dzielenie się wiedzą i szczere relacje. I na poczucie humoru – nieodzowny element naszych spotkań.

Przewiń do profilu firmy