Logo Pracuj.pl

Ekspert ds. Bezpieczeństwa Informacji

LUX MED Sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

LUX MED Sp. z o.o.

Postępu 21C

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Office

  • MS Teams

  • Confluence

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad funkcjonowaniem procesów zarządzania bezpieczeństwem informacji i zarządzania ryzykiem oraz monitorowanie ich skuteczności;
  • koordynowanie prac związanych z oceną ryzyka w obszarze bezpieczeństwa oraz z opracowywaniem i realizacją planów postępowania z ryzykiem;
  • proponowanie najlepszych rozwiązań związanych z bezpieczeństwem informacji w oparciu o standardy bezpieczeństwa, w tym normy ISO 27001, standardy NIST, regulacje prawne i normy w zakresie bezpieczeństwa;
  • opracowywanie i wdrażanie rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa IT i bezpieczeństwa informacji;
  • planowanie i zarządzanie programami audytów w zakresie procesów informatycznych i bezpieczeństwa informacji oraz monitorowanie i wdrażanie zmian mających na celu poprawę efektywności procesów;
  • opracowywanie dokumentacji związanej z bezpieczeństwem informacji.

Nasze wymagania

  • minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowiskach z zakresu bezpieczeństwa IT, bezpieczeństwa informacji przetwarzanych w systemach IT, cyberbezpieczeństwa;
  • wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub bezpieczeństwa informacji;
  • wiedza na temat przepisów o ochronie danych osobowych w Polsce i UE;
  • doświadczenie w zakresie audytu;
  • doświadczenie w opracowywaniu polityk bezpieczeństwa i procedur/instrukcji postępowania;
  • znajomość zagadnień IT związanych z bezpieczeństwem informacji, w tym normy ISO 27001, standardów NIST;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym języka branżowego;
  • umiejętności analityczne;
  • umiejętność pracy zespołowej i wysoka komunikatywność;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

  • posiadanie certyfikatów z zakresu audytowania i bezpieczeństwa systemów informatycznych (np. CISA, CISSP, audytor wewnętrzny lub wiodący ISO/IEC 27001, ISO 27005, ISO 27017);
  • znajomość COBIT, ITIL.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • ubezpieczenie szpitalne
  • program wellbeingowy
  • branżowe portale e-learningowe

Etapy rekrutacji

1

Weryfikacja CV i kontakt z wybranymi Kandydatami

2

Rozmowa online z Kierownikiem i przedstawicielem obszaru

3

Przekazanie decyzji

Pion IT w LUX MED to ponad 400 wykwalifikowanych specjalistów, którzy codziennie realizują zadania wytwórcze, wdrożeniowe i utrzymaniowe w ramach rozwiązań informatycznych, wspierających m.in. pracę lekarzy, obsługę pacjentów i klientów.

Zdrowie i IT łączy więcej niż myślisz!

Ekspert ds. Bezpieczeństwa Informacji, Postępu 21C, Mokotów, Warszawa