Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert ds. bezpieczeństwa IT w Departamencie Bezpieczeństwa

Bankowy Fundusz GwarancyjnyO firmie

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Księdza Ignacego Jana Skorupki 4

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • NG Firewall

  • IPS/IDS

  • SIEM

  • DLP

  • VPN

  • MDM

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad bezpieczeństwem teleinformatycznym;

  • monitorowanie, obsługa i raportowanie zdarzeń oraz incydentów związanych z bezpieczeństwem informacji;

  • prowadzenie podstawowych testów bezpieczeństwa, analiz zagrożeń oraz analiz ryzyka dla istniejących oraz wdrażanych rozwiązań;

  • rozwijanie i obsługa systemów monitorujących bezpieczeństwo;

  • tworzenie i opiniowanie procedur i regulacji wewnętrznych;

  • udział w przygotowywaniu i realizacji audytów bezpieczeństwa;

  • udział w zarządzaniu planem ciągłości działania.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne);

  • praktyczna znajomość zagrożeń sieciowych oraz doświadczenie w zakresie zarządzania i konfiguracji narzędzi i technologii bezpieczeństwa IT,

  • praktyczna znajomość i doświadczenie w zakresie stosowania przynajmniej dwóch z niżej wymienionych systemów bezpieczeństwa: NG Firewall, IPS/IDS, SIEM, DLP, VPN, MDM;

  • praktyczna znajomość protokołów i usług sieciowych, w tym wirtualnych sieci prywatnych oraz zagadnień związanych z kryptografią;

  • doświadczenie w zakresie projektowania, utrzymania i weryfikacji efektywności mechanizmów kontrolnych stosowanych w obszarze bezpieczeństwa IT;

  • umiejętność agregowania informacji z wielu źródeł, sporządzania analiz, raportów, dokumentacji;

  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, kompleksowego wykorzystania wiedzy, organizacji pracy własnej, komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole;

  • znajomość standardów i procedur dotyczących bezpieczeństwa informacji i IT, w tym norm ISO serii 27000, rekomendacji KNF dotyczących obszaru IT i chęć rozwijania tej wiedzy.

Mile widziane

  • wiedza i doświadczenie w zakresie prowadzenia testów penetracyjnych oraz certyfikaty potwierdzające zdobyte tytuły w obszarze bezpieczeństwa IT.

To oferujemy

  • atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego;

  • bardzo dobrą lokalizację w centrum Warszawy;

  • opiekę medyczną, pracowniczy program emerytalny, FitProfit i inne benefity.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Bankowy Fundusz Gwarancyjny gwarantuje depozyty zgromadzone w bankach i SKOK-ach oraz odpowiada za przeprowadzanie przymusowej restrukturyzacji instytucji finansowych. Fundusz należy do sieci bezpieczeństwa finansowego i współodpowiada za stabilność finansową Polski.

Przewiń do profilu firmy