Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert ds. Biura Zarządu

INWE100 sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Świeradowska 47
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Część etatu
  • Specjalista

INWE100 sp. z o.o. sp. k.

Świeradowska 47

Warszawa

Jesteśmy firmą związaną z branżą nieruchomości. Na co dzień zajmujemy się obrotem (tj. kupnem i sprzedażą) nieruchomości mieszkaniowych w Warszawie.

Do naszego Zespołu szukamy Eksperta ds. Biura Zarządu.

Twoje zadania obejmować będą m.in.:

  • Wyszukiwanie i wstępną selekcję nieruchomości,
  • Monitoring rynku nieruchomości,
  • Przygotowywanie, weryfikację i katalogowanie dokumentacji,
  • Tworzenie i optymalizację procesów i procedur,
  • Przygotowywanie zestawień,
  • Kontakt z klientami i kontrahentami,
  • Przygotowywanie i publikację postów w mediach społecznościowych,
  • Przygotowywanie ogłoszeń do portali ogłoszeniowych,
  • Inne zlecone zadania.

Czego oczekujemy?

  • Znajomości warszawskiego rynku nieruchomości,
  • Zainteresowania branżą,
  • Umiejętności wielowątkowej analizy danych,
  • Umiejętności tworzenia i optymalizacji procesów i procedur,
  • Dokładności, przywiązywania uwagi do szczegółów,
  • Otwartości i elastyczności.

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w wymiarze 1/2 etatu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szeroko pojęty rozwój dzięki współpracy z ekspertami z branży

A oprócz tego...

  • Świetną atmosferę
  • Biuro w Centrum Warszawy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego poprzez portal pracuj.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne