Oferta pracy

Ekspert ds. budowlanych i gospodarek pomocniczych

Veolia Energia Polska S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowuje strategię zarządzania majątkiem technicznym w zakresie reprezentowanej branży, w Grupie.

  • Zarządza „dużymi” projektami remontowymi / inwestycyjnymi do podpisania umowy w zakresie: koordynacji przygotowania SWZ, wyboru optymalnej technologii, zakresu prac i dostaw zgodnych ze standardami Grupy, prowadzenia negocjacji technicznych z oferentami.

  • Monitoruje i analizuje trendy technologiczne i procesowe

  • Ustanawia standaryzację rozwiązań technicznych, koordynuje ich wdrożenie

  • Opracowuje plany operacjonalizacji strategii dla majątku produkcyjnego w reprezentowanej branży w Grupie.

  • Opiniuje i weryfikuje plany inwestycyjne i remontowe.

  • Opracowuje wieloletnie koncepcje rozwoju majątku technicznego

  • Wykonuje analizy LTE (ang. Life Time Extension) dla urządzeń, instalacji i sieci.

  • Wykonuje audyty due diligence majątku technicznego w swojej branży w ramach grupy i w projektach M&A

  • Uczestniczy w przygotowaniu projektów inwestycyjnych w fazie przedprojektowej, w szczególności: opracowywanie i koordynacja opracowywania studiów wykonalności

  • Opracowuje benchmarki dla źródeł wytwórczych i sieci ciepłowniczych, w tym identyfikację najlepszych praktyk i możliwości przyszłych ulepszeń.

  • Przygotowuje i/lub weryfikuje dokumentację przetargową w zakresie technicznym

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikowanie się w mowie i piśmie w tematach zawodowych (B1)

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane o specjalności budowlanej, inżynierii sanitarnej, energetycznej

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie eksploatacji, inwestycji lub remontów urządzeń i systemów energetycznych lub systemów elektroenergetycznych minimum 5 lat

  • Uprawnienia budowlane

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie nadzoru budowlanego i/lub inwestycji infrastrukturalnych

  • Zarządzanie projektem ,w tym: zdolność do pracy w zespole, do utrzymania harmonogramu projektu, budżetu i realizacji zobowiązań, komunikatywność.

  • Znajomość budowy i działania urządzeń i instalacji energetycznych

  • Znajomość procesu produkcji energii elektrycznej i cieplnej

  • Znajomość nowoczesnych technologii używanej w branży energetycznej

  • Znajomość zasad obliczania efektywności ekonomicznej przedsięwzięć remontowych i inwestycyjnych

  • Znajomość rynku dostawców oferujących technologię i usługi dla energetyki.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę związaną z współtworzeniem transformacji technologicznej w Grupie

  • Samodzielność i elastyczność w realizacji zadań

  • Możliwość rozwoju poprzez zdobywanie nowych doświadczeń, międzynarodową współpracę w ramach Grupy Veolia

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet świadczeń pracowniczych, w tym, opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW oraz dofinansowanie do karty sportowej

  • Pracę hybrydową wraz z dodatkiem za wykorzystanie energii elektrycznej

  • Dodatkowy dzień wolny - Dzień Veolii 14 sierpnia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne