Oferta pracy

Ekspert ds. Business Intelligence

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Pilotów 2

Prądnik Czerwony

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • MS Excel

Twój zakres obowiązków

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

• Przeprowadzaniu analizy dużych zbiorów danych z hurtowni danych;

• Dokumentacji budowanych rozwiązań wg przyjętej przez bank metodyki;

• Cyklicznych przeglądach kodu, procesów przetwarzania danych, raportów i innych procesów związanych z raportowaniem

• Przygotowaniu raportów zgodnie z oczekiwaniami odbiorców biznesowych (zbieranie wymagań odnośnie raportów, weryfikacja założeń biznesowych)

• Proponowaniu rozwiązań mających na celu redukcję liczby raportów przy zachowaniu funkcjonalności biznesowych;

• Definiowaniu zapotrzebowania na nowe dane w hurtowni;

• Przygotowaniu materiałów merytorycznych w porozumieniu z innymi jednostkami banku.

Nasze wymagania

Jeżeli jesteś osobą, która:

• posiada zaawansowaną znajomość SQL (Oracle/Teradata) i MS Excel;

• posiada udokumentowaną umiejętność budowania raportów w narzędziu typu Power BI, Tableau, ClickView;

• potrafi dokonywać analizy danych pod kątem ich jakości i kompletności;

• posiada umiejętność prowadzenia rozmów z osobami technicznymi zajmującymi się utrzymywaniem systemów produkcyjnych w banku;

• posiada umiejętność przekładania wiedzy technicznej na język zrozumiały dla użytkownika biznesowego korzystającego z raportu;

• potrafi technicznie dokonać łączenia danych z różnych źródeł;

• jest zmotywowana do optymalizacji procesów przetwarzania danych: automatyzacja kodu, refaktoryzacja, stronienie zapytań;

• zna język angielski min. na poziomie B2.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę,

  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się banku w Polsce,

  • pakiet socjalny (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop