Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert ds. Compliance

BNP Paribas Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

Grzybowska 78

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Praca pod kierownictwem Inspektora Nadzoru w zakresie realizacji nadzoru zgodności działalności Towarzystwa z prawem, według kryteriów określonych w przepisach prawa, regulacjach wewnętrznych i standardach grupy kapitałowej;

  • Monitorowanie oraz zapewnienie zgodności działań Towarzystwa oraz zarządzanych funduszy inwestycyjnych z przepisami prawa, regulacjami wewnętrznymi i standardami grupy kapitałowej;

  • Opracowywanie i opiniowanie regulacji wewnętrznych pod kątem ogólnie obowiązujących przepisów prawa i standardów grupy kapitałowej;

  • Wsparcie pozostałych jednostek organizacyjnych Towarzystwa w zapewnieniu zgodności;

  • Przeprowadzanie kontroli wewnętrznych oraz sporządzanie wymaganej dokumentacji pokontrolnej; wsparcie przy kontrolach zewnętrznych;

  • Przygotowywanie odpowiednich raportów i sprawozdawczości wewnętrznej oraz zewnętrznej;

  • Prowadzenie dokumentacji sporządzanej w związku z pracami zespołu;

  • Udział w projektach związanych z dostosowaniem działalności Towarzystwa do zmieniających się przepisów prawa i wymogów grupy kapitałowej.

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze Compliance, najlepiej w międzynarodowej instytucji finansowej;

  • Wykształcenie wyższe;

  • Praktyczna znajomości przepisów prawa regulujących działalność funduszy inwestycyjnych i towarzystw funduszy inwestycyjnych;

  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie) - warunek konieczny, współpraca z grupą kapitałową;

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków na podstawie wielu danych;

  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań, skrupulatność, podejmowanie inicjatywy;

  • Umiejętność pracy w zespole, jak i samodzielnie realizowanie powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w celu zastępstwa;

  • Atrakcyjny pakiet benefitów; możliwość pracy hybrydowej;

  • Bardzo dobrą i przyjazną atmosferę w pracy;

  • Wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonego;

  • Perspektywy ciekawych wyzwań;

  • Rozwój zawodowy;

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

O nas

BNP Paribas TFI S.A. - jedno z najbardziej dynamicznie rozwijających się TFI na polskim rynku. Jest częścią grupy kapitałowej BNP Paribas Polska, która należy do międzynarodowej grupy finansowej BNP Paribas.