Ekspert ds. CRM

Nest Bank S.A.O firmie

  • Ważna jeszcze 12 dni
    do: 15 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Nest Bank S.A.

Bernarda Chrzanowskiego 11

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie baz do realizacji kampanii CRM

  • Realizacja kampanii leadowych

  • Realizacja kampanii przy użyciu kanałów zdalnych (np. sms/mail/baner w bankowości elektronicznej, push)

  • Analityczne wspieranie innych komórek organizacyjnych – przygotowywanie raportów ad-hoc dotyczących kampanii CRM

  • Tworzenie wymagań w obszarze raportowania wyników kampanii, danych oraz budowania procesów kampanijnych

  • Tworzenie segmentów klientów do personalizowanych procesów kampanijnych

  • Budowa automatycznych procesów kampanijnych

  • Typowanie danych oraz zdarzeń (triggerów) do realizacji kampanii real-time

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy CRM i narzędziami Marketing Automation,

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych, bardzo dobra znajomość programu Excel i zapytań SQL

  • Doświadczenie w tworzeniu kampanii CRM (np. leadowych oraz smsowych, mailowych)

  • Umiejętność tworzenia wymagań, szczegółowych analiz i opisów procesów

  • Samodzielność w realizacji zadań

  • Orientacja na cele oraz świadomość biznesowa

  • Zdolność efektywnego zarządzania własnym czasem pracy i pracy pod presją czasu

  • Zaangażowanie do pracy i kreatywne podejście

  • Chęć rozwoju w zakresie systemu i kampanii CRM

  • Łatwość i swoboda w nawiązywaniu kontaktów

Mile widziane

  • Znajomość produktów oraz procesów bankowych

  • Doświadczenie w integracjach systemów

To oferujemy

  • Wyzwania, umożliwiające rozwój kompetencji w obszarach CRM, marketingu, customer experience

  • Udział w jednym z najważniejszych projektów w Banku

  • Uczestniczenie we wdrożeniu narzędzia do marketing automation

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, program lojalnościowy)

  • Możliwość korzystania i udziału w inicjatywach wewnętrznych, konkursach, wielu innowacyjnych projektach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Tak się u nas pracuje