Ta oferta pracy jest nieaktualna od 107 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ekspert ds. Cyberbezpieczeństwa

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Warszawa
    top

    Dołącz do innogy!

    Należymy do czołówki największych firm energetycznych w Europie.
    innogy to kreatywne i elastyczne podejście do potrzeb energetycznych w firmach i domach.
    Jesteś gotowy na zmiany i szukasz pracy w zaufanym, skutecznym i pełnym pasji zespole?
    Nie mogłeś trafić lepiej. Poznaj nas!
    Globalnie zatrudniamy około 66 tys.
    pracowników

    W Polsce innogy
    to około 1500
    pracowników

    Zatrudniamy
    w blisko 20 działach
    firmy

    Zadania:

    • Śledzenie nowych technologii i trendów w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego, ocena rozwiązań i uzgadnianie ich z Architektami oraz Inżynierami Cyberbezpieczeństwa
    • Ocena stanu bezpieczeństwa cyfrowego oraz wyników w tym zakresie i raportowanie do właściwych interesariuszy
    • Identyfikowanie możliwości minimalizowania ryzyk cyberbezpieczeństwa na podstawie stanu bezpieczeństwa cyfrowego i definiowanie rozwiązań wspólnie z właściwymi ekspertami
    • Wspieranie zarządzania łańcuchem dostaw w obszarze IT (np. udział w wewnętrznych i zewnętrznych audytach dostawców usług IT)
    • Tworzenie sieci kontaktów wśród pracowników i ekspertów IT w celu efektywnego minimalizowania ryzyk cyberbezpieczeństwa
    • Ustalanie z innymi specjalistami IT sposobów reagowania na ryzyka bezpieczeństwa cyfrowego (np. zarządzanie poprawkami)
    • Włączanie interesariuszy w proces optymalizacji bezpieczeństwa cyfrowego (np. reagowanie na incydenty, zarządzanie podatnościami)
    • Zapewnianie właściwej jakości usług cyberbezpieczeństwa dla wspieranych działalności, inicjatyw IT i projektów
    • Zapewnianie zgodności cyberbezpieczeństwa z regulacjami Bezpieczeństwa IT oraz innymi istotnymi politykami wewnętrznymi

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe w obszarze IT lub pokrewnym
    • Minimum 5 lat doświadczenia w IT Security
    • Dużym atutem będzie znajomość międzynarodowych standardów i dodatkowe kwalifikacje (np. CISSP lub podobne, TOGAF, ITIL lub technologie MDM, IPS/IDS, etc.)
    • Doświadczenie w roli konsultanta – wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, koncentracja na potrzebach klienta, umiejętności prezentacji rozwiązań biznesowych, asertywność
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
    • Znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową

    Co oferujemy Pracownikom?

    Mamy opinię odpowiedzialnego, solidnego Pracodawcy.
    Naszym Pracownikom oferujemy atrakcyjny pakiet benefitów:
    Atrakcyjne wynagrodzenie
    Opiekę
    medyczną
    Kartę
    Multisport
    Dodatkowe ubezpieczenie
    Paczki świąteczne
    dla dzieci
    Dofinansowanie
    do wypoczynku
    Zainteresowany? Aplikuj już teraz!
    bottom