Ekspert ds. Doradztwa Podatkowego w Departamencie Podatkowym

Bank Millennium S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Bank Millennium S.A.

Stanisława Żaryna 2

Warszawa

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych
w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Ekspert ds. Doradztwa Podatkowego w Departamencie Podatkowym
Numer referencyjny: Millenet/BZP/SDP

Obowiązki

  • Bieżące doradztwo podatkowe (udzielanie porad i opinii dla innych jednostek Banku)
  • Analiza umów, produktów bankowych pod kątem zgodności z przepisami podatkowymi
  • Udział w projektach Departamentu Podatkowego Banku, w tym udział w wewnętrznych przeglądach podatkowych mających na celu analizę ryzyk niezgodności z przepisami podatkowymi
  • Sporządzanie wniosków o interpretacje indywidualne, skarg do sądów administracyjnych
  • Uczestnictwo w obsłudze kontroli podatkowych i celno-skarbowych i prowadzonych postępowań podatkowych i sądowo-administracyjnych
  • Monitoring legislacji podatkowej, interpretacji organów podatkowych i orzecznictwa w sprawach podatkowych
  • Inne zadania zlecone przez Dyrektora Departamentu Podatkowego związane z zadaniami tej jednostki

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w doradztwie podatkowym
  • Doświadczenie w doradztwie podatkowym na rzecz instytucji finansowych zdobyte w renomowanej firmie konsultingowej, kancelarii prawnej lub w banku będzie dodatkowym atutem
  • Tytuł doradcy podatkowego będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność i ukierunkowanie na rozwój

Oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Przyjazną atmosferę w pracy
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy