Oferta pracy

Ekspert ds. e-commerce

AllianzO firmie

Allianz

Rodziny Hiszpańskich 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i realizacja kampanii online, SEM, SEO, e-mail do potencjalnych i istniejących klientów

  • przygotowywanie i realizacja kampanii leadowych i działań typu „lead nurturing”

  • optymalizacja konwersji i inicjowanie zmian zwiększających pozytywne doświadczenie klientów w cyfrowych procesach akwizycyjnych

  • przygotowywanie (we współpracy z agencjami zewnętrznymi) materiałów reklamowych wspierających kampanie na rynkach lokalnych

  • rozwijanie zaawansowanej analityki webowej lejka sprzedażowego (tworzenie procesów raportowych, śledzenie i interpretowanie trendów, wyciąganie wniosków, przygotowywanie dashboardów i wizualizację wyników)

  • współpraca i zarządzanie relacjami z zewnętrznymi agencjami marketingowymi i innymi dostawcami

  • współpraca z kluczowymi partnerami tj. porównywarki cen i partnerzy afiliacyjni

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • minimum 5-letnie doświadczenie w digital marketingu (najlepiej w branży finansowej)

  • niezbędna praktyczna wiedza z obszaru analityki webowej w oparciu o narzędzia Google (tj. np. Analytics, Search Console, GTM, Optimize, Data Studio, DoubleClick i BigQuery) i/lub odpowiedniki Adobe Marketing Cloud praktyczna znajomość Google AdWords

  • praktyczna znajomość HTML, CC i JavaScript

  • pierwsze doświadczenia z oprogramowaniem marketing automation (np. Sales Manago, HubSpot, Eloqua, Adobe Campaign)

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobre umiejętności analitycznego myślenia

  • zorientowanie na wynik, inicjatywę i niezależność

  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz dostawcami

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pełna wyzwań praca w firmie o wysokiej pozycji na rynku, będącej globalnym liderem w sektorze ubezpieczeń

  • Zniżki na produkty ubezpieczeniowe Allianz

  • Udział w onboardingu – programie wdrożeniowym do firmy

  • Bezpłatne kursy językowe online

  • Możliwość rozwoju pasji i zainteresowań w ramach klubów sportowych i hobbystycznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki