Ekspert ds. Edukacji Aptecznej

  • Ełk, Gołdap, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 29.10.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 28.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Niektórzy poświęcają dla kariery poczucie sensu.
    U nas możesz mieć jedno i drugie.

    Wyzwanie, Zmiana,
    Więcej znajdziesz na stronach
    gsk.com/pl/kariera
    GSK to jedna z wiodących firm branży ochrony zdrowia na świecie, opierająca swoją działalność na innowacji i osiągnięciach naukowych. Naszą misją jest poprawiać jakość życia ludzi, by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej. Prowadzimy badania mające na celu poprawę jakości życia ludzkiego w trzech podstawowych obszarach: produktów farmaceutycznych (Pharmaceuticals), szczepionek (Vaccines) i produktów ochrony zdrowia (Consumer Healthcare). W swoich działaniach dążymy do tego, aby być odpowiedzialnym partnerem, budując oparte na zaufaniu relacje z uczestnikami polskiego systemu ochrony zdrowia, stawiając na dialog i przejrzystą współpracę. Polskim pacjentom dostarczamy łącznie ponad 300 leków i produktów ochrony zdrowia.

    Ekspert ds Edukacji Aptecznej

    Praca terenowa (Bydgoszcz,Toruń, Włocławek, Ełk, Gołdap)

    Zakres odpowiedzialności:

    GSK Consumer Healthcare poszukuje Ekspertów ds. Edukacji Aptecznej, w ramach nowego działu oraz struktury. Osoba taka będzie zajmować się uzyskiwaniem rekomendacji dla produktów GSK w aptekach sieciowych na wyznaczonym obszarze.

    Zakres obowiązków:

    • Budowanie rekomendacji marek GSK wśród farmaceutów
    • Efektywna dystrybucja materiałów edukacyjnych w celu wsparcia przekazu merytorycznego
    • Planowanie i profesjonalnie przeprowadzanie spotkań i prezentacji produktowych dla klientów zgodnie z kalendarzem działań promocyjnych
    • Wdrażanie ustalonej strategii marketingowej w celu zmaksymalizowania efektywności przekazu informacji na temat promowanych produktów
    • Budowanie bieżącej komunikacji z klientami poprzez uczestnictwo w Konferencjach i Spotkaniach branżowych dla farmaceutów
    • Współpraca z członkami w zespole w ramach wymiany informacji oraz monitorowania działań konkurencji na poszczególnych terenach w celach zmaksymalizowania osiągnięcia celów zespołu
    • Terminowe i rzetelne planowanie wizyt oraz raportowanie aktywności po ich zakończeniu oraz przestrzeganie metod i terminów kontaktowania się z przełożonym

    Podstawowe oczekiwania:

    • Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku przedstawiciela farmaceutycznego lub naukowego
    • Wysokie umiejętności prezentacyjne
    • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz łatwość nawiązywania kontaktów
    • Wytrwałość i konsekwencja w działaniu
    • Znajomość języka angielskiego
    • Prawo jazdy kategorii B
    Oferujemy:
    • Pracę w ramach zupełnie nowej struktury i nowo stworzonego działu
    • Kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta
    • Pracę, która ma znaczenie – pomagamy ludziom osiągać więcej, czuć się lepiej, żyć dłużej

    Learn more about GSK IT at:
    gskit.pl and gskwybitni.pl