Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Ekspert ds. Eksploatacji Morskich Farm Wiatrowych w Departamencie Eksploatacji Energetyki Wiatrowej

PGE Energia Odnawialna S.A.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w realizacji zadań związanych z trwającym procesem inwestycyjnym morskich farm wiatrowych w zakresie powiązanym z obszarem O&M

  • Aktywny udział w tworzeniu organizacji, która po zakończeniu procesu inwestycyjnego będzie zajmowała się eksploatacją morskich farm wiatrowych

  • Opracowanie standardów i dobrych praktyk obejmujących udział zasobów O&M w procesie inwestycyjnym

  • Aktywna rola w tworzeniu koncepcji i strategii eksploatacji morskich farm wiatrowych z uwzględnieniem aktualnych zasobów i struktur eksploatacji farm wiatrowych lądowych

  • Czynny udział w tworzeniu, negocjowaniu, a w przyszłości również, egzekwowaniu i rozliczaniu kontraktów związanych z morskimi elektrowniami wiatrowymi w zakresie obszaru O&M

  • Opracowywanie dobrych praktyk i strategii negocjacji warunków kontraktów na dostawę i serwisowanie morskich turbin wiatrowych oraz innych kluczowych komponentów infrastruktury MFW

  • Prowadzenie monitoringu rynku O&M pod kątem dostawców usług, urządzeń, części i narzędzi związanych z eksploatacją morskich elektrowni wiatrowych oraz morskiej i lądowej infrastruktury elektroenergetycznej

  • Prowadzenie cyklicznych analiz związanych z kosztami eksploatacji i proponowanie rozwiązań optymalizacyjnych

  • Czynny udział w opracowaniu dokumentacji związanej z obszarem O&M wymaganej w ramach procedur korporacyjnych

  • Czynny udział w procesie przejmowania elektrowni wiatrowych do eksploatacji pod kątem spełnienia określonych wymagań, a następnie udział w całościowym procesie inspekcyjnym związanym z zakończeniem gwarancji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany profil: elektroenergetyka lub mechanika)

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w przygotowaniu, realizacji i/lub eksploatacji projektów w branży morskich farm wiatrowych

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Aktywne podejście do rozwiązywania problemów, inicjatywa, samodzielność i kreatywność

  • Dbałość o szczegóły, terminowość i odpowiedzialność

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacji i efektywnej pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy, w tym umiejętność pracy wielozadaniowej

  • Doświadczenie w zakresie zawierania umów na zakup, dostawę oraz serwis morskich turbin wiatrowych

  • Znajomość zagadnień O&M morskich farm wiatrowych – perspektywa strategiczna i operacyjna

  • Praktyczna wiedza z zakresu serwisowania morskich turbin wiatrowych

  • Znajomość norm i standardów technicznych w branży morskich farm wiatrowych lub ropy i gazu

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji w zespole i współpracy na różnych szczeblach organizacji

  • Biegła obsługa komputera z oprogramowaniem MS Office (Word, Excel, Power Point)

Mile widziane

  • Doświadczenie w projekcie offshore z perspektywy technical back-office

  • Doświadczenie w prowadzeniu surveillance center farmy wiatrowej

  • Doświadczenie w projekcie offshore z perspektywy firmy doradczej, dostawcy technologii lub innej firmy usługowej

  • Doświadczenie w transporcie i instalacji morskich turbin wiatrowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Zatrudnienie w spółce będącej częścią największej krajowej Grupy Kapitałowej sektora energetycznego

  • Szansę na udział w unikalnych projektach inwestycyjno-rozwojowych

  • Możliwość gromadzenia doświadczeń również z obszarów onshore O&M i PV O&M

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy

  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

PGE Energia Odnawialna S.A.

PGE Energia Odnawialna S.A. jest spółką zależną PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. - największego holdingu energetycznego działającego na polskim rynku i jednego z największych podmiotów tego typu w Europie Środkowej i Wschodniej. Spółka zajmuje się wytwarzaniem energii elektrycznej z Odnawialnych Źródeł Energii oraz świadczeniem Regulacyjnych Usług Systemowych.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Warszawa lub Szczecin

Oferty kandydatów prosimy przesyłać do dnia 23 kwietnia 2021r.