Ekspert ds. Elektroenergetycznych

  • Starogard Gdański, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-10-03
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2017-11-01)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Czytaj więcej

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie działań zapewniających utrzymanie bezpieczeństwa energetycznego i ciągłości zasilania,
  • Prowadzenie działań zapewniających utrzymanie i poprawę efektywności zużycia energii i poboru mocy elektrycznej,
  • Prowadzenie projektów i zadań inżynieryjnych dla infrastruktury i systemów elektroenergetycznych oraz instalacji i urządzeń elektrycznych,
  • Udział w realizacji polityki bezpieczeństwa energetycznego Spółki, nadzorowanie i egzekwowanie bezpieczeństwa pracy,
  • Opracowywanie i wdrażanie  wymagań oraz standardów dla infrastruktury i systemów elektroenergetycznych oraz instalacji i urządzeń elektrycznych,
  • Opiniowanie projektów budowlanych i wykonawczych dla infrastruktury i systemów elektroenergetycznych, instalacji i urządzeń elektrycznych,
  • Przygotowywanie koncepcji technicznych rozwiązań modernizacji, rozwoju i optymalizacji  infrastruktury i systemów elektroenergetycznych,
  • Nadzór merytoryczny i koordynacja realizacji umów i zamówień z wykonawcami zewnętrznymi dla infrastruktury i systemów elektroenergetycznych, instalacji i urządzeń elektrycznych,
  • Przygotowywanie specyfikacji i przedmiarów robót i prac. Ocena i weryfikacja  ofert i kosztorysów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (specjalność: Elektrotechnika lub Elektroenergetyka),
  • Pięcioletnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku związanym z eksploatacją, obsługą sieci i urządzeń średniego oraz niskiego napięcia w przemyśle,
  • Doświadczenie w prowadzeniu gospodarki konserwacyjno – remontowej,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami poparte znajomością MS Project,
  • Wiedza z zakresu budżetowania, finansów i zakupów,
  • Znajomość pakietów MS Office oraz AutoCAD, Norma,
  • Znajomość systemów telemechaniki stacyjnej, zarządzania energią oraz CMMS  oraz zagadnień eksploatacji urządzeń w strefach zagrożonych wybuchem (ATEX) będzie dodatkowym atutem,
  • Uprawnienia z zakresu dozoru i eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych „E” oraz „D” do 15kV,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej,
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie,
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego,
  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się