Ekspert ds. email marketingu

Oferteo S.A.

7 00010 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 2 dni
    do: 13 sie 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o wysoką dostarczalność i otwieralność wysyłek w kanale email, push i sms

  • dostosowywanie wysyłek do cyklu życia użytkowników

  • opracowywanie komunikatów i treści marketingowych

  • utrzymywanie spójności wizualnej wysyłek

  • automatyzacja i synchronizacja wysyłek

  • współpraca z Product Owner’ami odpowiedzialnymi za zadowolenie zleceniodawców i wykonawców

  • specyfikowanie i odbieranie zmian w systemach

  • przeprowadzenie testów AB z użytkownikami serwisu

  • wysyłka wiadomości ad-hoc do zadanych grup odbiorców

  • współpraca z największymi operatorami serwerów pocztowych

  • raportowanie kluczowych wskaźników

  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu i optymalizacji działań w takich kanałach jak email, push, websocket, sms.

  • doświadczenie w współtworzeniu strategii oraz customer journey dla działań marketingowych

  • lekkość w tworzeniu treści marketingowych

  • znajomość Google Analytics i podstaw UX

  • umiejętność wyciągania wniosków z prowadzonych działań i tworzenia rekomendacji

  • umiejętność dobrej organizacji pracy

  • skuteczność w działaniu i przywiązanie do szczegółów

  • dodatkowym atutem będzie znajomość HTML/CSS/JS oraz języka SQL

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania

  • biuro w centrum miasta, blisko dworca głównego (praca hybrydowa)

  • forma zatrudnienia dostosowana do potrzeb i oczekiwań

  • współpraca z doświadczonymi specjalistami, w serwisie będącym liderem rynku

  • możliwość współtworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań

  • cykliczne spotkania integracyjne

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce, kawa, napoje

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Podział czasu pracy:

  • 70% - optymalizacja dostarczalności i otwieralności wysyłek wiadomości zamówionych i systemowych, w tym redagowanie treści, projektowanie wyglądu, testy AB, automatyzacja i dostosowywanie do cyklu życia użytkowników.

  • 10% - monitorowanie i raportowanie kluczowych wskaźników

  • 10% - współpraca z Product Owner’ami w celu dostosowania wysyłek do cyklu życia użytkownika

  • 10% - opracowywanie i wysyłanie jednorazowych wiadomości (marketingowych i ankiet)

Jeśli czujesz, że Oferteo to miejsce dla Ciebie i kolejny krok na mapie Twojej kariery – nie czekaj! Wyślij CV, a my skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na spotkanie!

Oferteo.pl to największy w Polsce marketplace łączący Zleceniodawców z Wykonawcami. Dzięki Oferteo.pl Zleceniodawcy bezpłatnie i w prosty sposób znajdują Wykonawców, a Wykonawcy bez wysiłku zapełniają swoje kalendarze nowymi zleceniami! W ten sposób pomogliśmy nawiązać już ponad 10 milionów kontaktów handlowych!

Chcesz zdobywać doświadczenie marketingowe w serwisie będącym liderem rynku? Marzysz o pracy, w której co miesiąc setki tysięcy użytkowników oczekuje na wiadomości od Ciebie? W takim razie szukamy właśnie Ciebie - dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy