Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ekspert ds. Faktoringu - Region Południowy

  • Katowice, Częstochowa, śląskie
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Kogo szukamy?
    Miejsce pracy: Częstochowa, Katowice
    Twórz z nami finanse przyszłościPracuj w kreatywnym środowiskuDołącz do młodego i ambitnego zespołuSpróbuj swoich sił w dynamicznie rozwijającej się firmie faktoringowej
    Dołącz do Idea Money!

    Opis stanowiska

    • Sprzedaż produktów dedykowanych Klientom Biznesowym.
    • Aktywne pozyskiwanie Klientów z sektora MŚP.
    • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami Biznesowymi.
    • Kompleksowa obsługa Klientów Biznesowych zgodnie z najwyższymi standardami jakości.
    • Współpraca z kanałem pośredniczym.
    • Pozyskiwanie partnerów do współpracy.

    Oczekujemy

    • Doświadczenia w sprzedaży produktów dla Klientów Biznesowych.
    • Znajomości zagadnień związanych z funkcjonowaniem firm.
    • Umiejętności nawiązywania i budowania długofalowych relacji z Klientami Biznesowymi.
    • Optymizmu, otwartej postawy oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
    • Samodzielności i inicjatywy w działaniu.
    • Prawa jazdy kat. B

    Gwarantujemy

    • Umowę o pracę lub umowę o współpracę - Ty wybierasz.
    • Pracę w innowacyjnej organizacji w najdynamiczniej rozwijającym się sektorze rynku finansowego.
    • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + motywujący system premiowy.
    • Jasne i klarowne cele indywidualne.
    • Współpracę z zespołami specjalistów oraz możliwość rozwoju.
    • Możliwość pracy ze zgranym, zmotywowanym zespołem.
    • Kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie nauki języka angielskiego.
    • Imprezy integracyjne, eventy, wspólne wyjścia.
    • Wszystkie niezbędne narzędzie do wykonywania pracy; samochód służbowy, telefon, komputer, internet mobilny.
    kreska
    kreska

    Idea Money - już 7 lat na rynku!

    Jesteśmy na rynku od 2012 r. Zmieniamy oblicze polskiej gospodarki.
    Wspieramy przedsiębiorców, oferując innowacyjne rozwiązania dla biznesu.

    kreska