Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert ds. Finansów i Analityki Biznesowej

EDP Energia Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Formułowanie rekomendacji mających na celu poprawę wyników handlowych

  • Przekształcanie danych handlowych i operacyjnych w źródła wiedzy,

  • które przełożą się na szybki wzrost i poprawę efektywności polskiego oddziału.

  • Opracowywanie modeli danych oraz struktur baz danych

  • Tworzenie szablonów raportowania w zakresie kluczowych

  • wskaźników efektywności i indeksów rynkowych.

  • Przygotowywanie raportów regularnych i ad-hoc

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe — dużym atutem będą kierunki finansowe,

  • matematyczne oraz związane z analizą danych

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 3 lata

  • Umiejętności z zakresu finansów/ analizy danych

  • Dobrze rozwinięte umiejętności modelowania finansowego w MS Excel

  • Umiejętność pracy z programem PowerPoint

  • Język angielski na poziomie minimum B2.

To oferujemy

  • Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Prywatną opiekę medyczna

  • Firmowe ubezpieczenie na życie

  • Dynamiczne i start-up’owe środowisko pracy.

  • Pracę z produktami wspierającymi ekologię i rozwój efektywności energetycznej w

  • Polsce

O nas

EDP jest globalną firmą zajmującą się energią odnawialną, której głównymi wartościami są innowacja, zrównoważony rozwój i troska o społeczeństwo.

Inspirując się zachodzącymi zmianami technologicznym, tworzymy rozwiązania, które skupiają się na potrzebach naszych pracowników i klientów, nie zapominając o wkładzie w społeczeństwo, które wszyscy wspólnie tworzymy.

Ekspert ds. Finansów i Analityki Biznesowej będzie głównym źródłem informacji handlowych i operacyjnych dla kierownictwa wyższego szczebla w Polsce. Jego/ jej rola będzie kluczowa w dalszym rozwoju i poprawie wyników polskiego oddziału firmy.