Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun finansowy klienta

DELTACOM SERVICE sp.j. TOMASZ SITKIEWICZ EWA SITKIEWICZO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie rekomendować i realizować pozyskiwanie dotacji do odnawialnych źródeł energii, poprzez pisanie wniosków o dofinansowanie i odpowiadać za całość dokumentacji aplikacyjnej dla Klientów ZENE.

▪ Przygotowywanie wniosków o dotacje dla klientów indywidualnych.

▪ Bieżące zdobywanie wiedzy z zakresu pozyskiwania dotacji i dofinansowania z wojewódzkich i regionalnych funduszy samorządowych.

▪ Reprezentowanie Klientów w kontakcie z bankiem.

▪ Przygotowywanie raportów i prezentacja zdobytych informacji.

▪ Odpowiedzialność za całość dokumentacji aplikacyjnej.

▪ Prowadzenie rozmów biznesowych w zakresie finansowania inwestycji.

▪ Szukanie innowacyjnych rozwiązań i stałe poszerzanie wiedzy z zakresu spe-cyfiki stanowiska.

Nasze wymagania

  • Praktyczne doświadczenie w przygotowywaniu wniosków o dotacje.

  • Wiedza z zakresu pozyskiwania dotacji, dofinansowania z NFOŚiGW lub NFO-SiGW, lub z wojewódzkich i regionalnych funduszy samorządowych.

  • Doświadczenie we współpracy z bankami.

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne.

  • Umiejętność przygotowywania raportów w zakresie wyszukanych możliwości uzyskania dotacji i prezentacji informacji.

  • Umiejętność planowania pracy i dotrzymywania terminów.

  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Word i Excel).

  • Umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych i zdolności komunikacyjne.

  • Otwartość na szukanie innowacyjnych rozwiązań.

Mile widziane

  • Znajomość branży OZE (fotowoltaika)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności.

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji, przy rozwijającym się projekcie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

DELTACOM SERVICE sp.j. TOMASZ SITKIEWICZ EWA SITKIEWICZ

Firma DeltaCom Service, na rynku od ponad 20 lat, działająca w obszarze instalacji elektrycznych i telekom, a od 2015 roku również w branży OZE pod projektem ZENE.

Przewiń do profilu firmy