Ekspert ds. finansowania korporacyjnego (k/m) (Poznań, Gdańsk)

Santander Bank Polska

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie portfelem kredytowym oraz relacjami kredytowymi z istniejącymi i potencjalnymi klientami Banku w celu rozwoju bazy klientów i maksymalizacji wolumenów kredytowych i dochodów Banku

  • współzarządzanie portfelem kredytowym oraz relacjami kredytowymi z istniejącymi i potencjalnymi klientami Banku w celu rozwoju bazy klientów i maksymalizacji dochodowości Banku, ze szczególnym naciskiem na optymalizację alokacji limitów na odpowiednie produkty kredytowe

  • analiza potrzeb Klientów w zakresie produktów kredytowych oraz przygotowywanie propozycji zmian i/lub wdrażania nowych rozwiązań

  • kreowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami korporacyjnymi w zakresie obsługi i współpracy związanej z produktami kredytowymi

  • inicjowanie modyfikacji i rozwoju produktów kredytowych w zakresie usprawnienia możliwości operacyjnych i obsługi klienta

  • inicjowanie i ustalanie struktury transakcji oraz aktywne uczestniczenie w pozyskiwaniu odpowiednich zgód komitetów Banku

  • koordynowanie przygotowania oraz negocjacji wymaganych Umów (w szczególności Umów Kredytowych oraz Umów Zabezpieczeń) dotyczących produktów kredytowych Banku

  • monitorowanie trendów rynkowych, rozwiązań oraz zachowań innych instytucji finansowych; w razie potrzeby uczestnictwo w modyfikacji procesów i produktów oferowanych przez Bank

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – ekonomiczne i/lub techniczne

  • minimum 5 letnie doświadczenie w Instytucji finansowej i minimum 3 letnie doświadczenie w pracy związanej z transakcjami kredytowymi (np. sprzedaż, strukturyzowania lub akceptacji struktur) dla klientów korporacyjnych

  • praktyczna wiedza i dobra znajomość usług i rynku bankowości w zakresie produktów kredytowych

  • praktyczna wiedza i dobra znajomość usług i rynku bankowości w zakresie obsługi finansowej klientów korporacyjnych

  • znajomość analizy finansowej oraz zasad rachunkowości

  • znajomość zasad prowadzenia projektów lub organizacji/koordynowania procesów w Banku

  • znajomość oraz praktycznie doświadczenie w zakresie technik prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji

  • umiejętność kreowania długoterminowych relacji partnerskich w strukturach banku/grupy oraz z klientami

  • umiejętność oraz doświadczenie w koordynowaniu procesów lub projektów (preferowane koordynowanie procesu kredytowego)

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością.