Oferta pracy

Ekspert ds. Fotowoltaiki

QUANTA ENERGY SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

4 500‐18 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Ekspert

Quanta Energy S.A. obniża koszty energii w przedsiębiorstwach poprzez projektowanie i budowę instalacji fotowoltaicznych oraz działania z zakresu efektywności energetycznej.

Dzięki specjalizacji w segmencie B2B zapewniamy unikalne rozwiązania finansowe dla firm a nasz zespół projektowo-montażowy zna i rozumie wymagania segmentu dużych instalacji.

W związku z rozwojem struktur sprzedaży poszukujemy utalentowanych osób na stanowisko:

rynek b2b
woj. dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie, świętokrzyskie, podkarpackie i mazowieckie

Twoje przyszłe zadania:

  • Realizacja indywidualnych planów sprzedaży.
  • Aktywne poszukiwanie
    i efektywne pozyskiwanie
     klientów.
  • Doradztwo i sprzedaż optymalnych rozwiązań
    z zakresu instalacji PV
    dla przedsiębiorstw.
  • Budowanie i rozwój długoterminowych relacji z klientami poprzez analizę efektów zastosowanych rozwiązań
    i up-selling.
  • Zwiększanie znajomości marki
    i oferty firmy oraz monitoring rynku.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w dziale handlowym firmy działającej na rynku B2B – nasi klienci to wymagający przedsiębiorcy.
  • Ponadprzeciętnej i udokumentowanej realizacji indywidualnych planów – szukamy mistrzów sprzedaży w swoich branżach.
  • Umiejętności komunikacji i negocjacji, samodzielności oraz wytrzymałości długodystansowca – nasze wsparcie plus Ty daje wynik.
  • Wysokiej aktywności, ukierunkowania na cele oraz kreatywnego działania – niemożliwe nie istnieje.
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office oraz prawa jazdy kat. B – otrzymujesz narzędzia, które tego wymagają.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy