Oferta pracy

co to?

Ekspert ds. hurtowni danych i systemów BI

QBICO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Microsoft SQL Server

  • Power BI

  • Reporting Services

  • Integration Services

  • Analysis Services

Mile widziane

  • Azure Synapse

  • Analytics

  • Azure Data Factory

  • GIT(Lab)

  • data ops

  • C#

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie nowych struktur hurtowni danych i nowych procesów ETL

  • Weryfikowanie kodu SQL innych członków zespołu

  • Prowadzenie i wsparcie prac analitycznych

  • Optymalizacja czasu ładowania danych i generowania się raportów

Nasze wymagania

  • Znajomość języka SQL (weryfikowany podczas rekrutacji)

  • Doświadczenie w pracy w przynajmniej dwoma narzędziami z poniższej listy: Microsoft SQL Server, Power BI, Reporting Services, Integration Services, Analysis Services

  • Umiejętność projektowania struktur i przepływów danych

  • Otwartość na pozyskiwanie wiedzy i dzielenie się nią w zespole

  • Zwinne podejście do realizowania projektów.

  • Doświadczenie w pracy z Azure Synapse Analytics, Azure Data Factory

  • Znajomość GIT(Lab) i zagadnień z zakresu data ops

  • Praktyczna wiedza biznesowa dotycząca gospodarki magazynowej, księgowości, systemów prowizyjnych, budżetowania, controllingu itp.

  • Umiejętność programowania warstwy backend przy użyciu C#

To oferujemy

  • Zdobycie nowych kompetencji

  • Elastyczny czas pracy - bez nadgodzin.

  • Nieformalną atmosferę pracy

  • Duży wpływ na rozwój własny i całej firmy

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

QBICO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy grupą specjalistów projektujących hurtownie danych i narzędzia analityczne w oparciu o metodyki zwinne. Kładziemy duży nacisk na rozwój i doskonalenie procesów związanych z projektowaniem i przetwarzaniem danych w oparciu o CI/CD i Data Ops.

Posiadamy własne systemy oparte o chmurę obliczeniową:

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy?

Osoby, która posiada praktyczne doświadczenie w rozwoju i utrzymaniu hurtowni danych zarówno na poziomie technicznym jak i biznesowym.

Tryb pracy:

Zdalna, hybrydowa lub stacjonarna w zależności od preferencji kandydata i/lub sytuacji epidemicznej. Biuro mieści się we Wrocławiu przy ulicy Ostrowskiego 7 (przystanek FAT)