Ta oferta pracy jest nieaktualna od 252 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ekspert ds. Inicjatyw Projektowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     Ekspert ds. inicjatyw projektowych

    Departament Kampanii Bezpośrednich i Kontrolingu Detalicznego/ Zespół CRM Operacyjnego

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. AWK/CEN/053/10/2017
    Główne zadania:
    • bieżące utrzymywanie i rozwój aplikacji front-end służącej do sprzedaży produktów i obsługi Klienta przez pracowników Oddziałów, Agencji i Contact Center
    • projektowania nowych funkcjonalności w aplikacji front-end, tworzenie specyfikacji biznesowych oraz opiniowanie dokumentacji technicznej
    • przygotowanie, nadzorowanie i udział w testach UAT, regresji, TGO
    • przygotowanie i koordynacja wdrożeń rozwiązań na produkcje
    • udział w pracach projektowych związanych z obsługą klientów przez aplikację front-end
    • udział w określaniu strategii rozwoju procesów sprzedaży i obsługi klienta
    • bieżące wsparcie operacyjne dla użytkowników aplikacji front-end
    • współtworzenie komunikacji, materiałów szkoleniowych i informacyjnych dotyczących aplikacji front-end
    Oczekujemy:
    • wykształcenia wyższego, preferowane ekonomiczne lub informatyczne
    • przynajmniej 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
    • zainteresowania wykorzystywaniem nowych technologii w obszarze bankowości
    • otwartości na zmiany i poszukiwanie innowacji
    • dobrej znajomości produktów bankowych i procesów sprzedaży
    • bardzo dobrej umiejętności analizowania danych i syntezy informacji oraz umiejętności logicznego i analitycznego myślenia
    • odpowiedzialności, staranności, dokładności, umiejętności pracy pod presją czasu, elastyczności
    Oferujemy:
    • umowę o pracę
    • możliwość współpracy z liderami branży
    • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
    • konkurencyjne wynagrodzenie
    • profesjonalny system szkoleń

    Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy wysyłać korzystając z przycisku „Aplikuj teraz”.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PKO Bank Polski SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.