Ekspert ds. instalacji elektrycznych (niskoprądowe i/lub wyskoprądowe)

Signal Group sp. z o.o. sp.k.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

28 Czerwca 1956 r. 406

Wilda

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie procesami związanymi z awariami systemów i nadzór nad ich realizacją

  • wsparcie techniczne dla zespołów terenowych

  • przeprowadzanie nowych inwestycji w zakresie systemów elektrotechnicznych

  • tworzenie projektów technicznych, rysunków do instalacji, bieżąca analiza dokumentacji projektowej pod względem poprawności

  • tworzenie dokumentacji (konfiguracje, schematy podłączeń, opisy urządzeń itd.)

  • tworzenie wycen, optymalizacja i monitorowanie kosztów

  • zarządzanie umowami dotyczącymi szczegółów technicznych wdrażanych systemów

  • opracowywanie, przeglądanie i ulepszanie systemów we ścisłej współpracy z Departamentem Rozwoju i Innowacji (digital signage, systemy nagłośnienia, komunikacja bezprzewodowa, systemy bezpieczeństwa, systemy alarmowe, CCTV, kontroli dostępu lub/i BMS, elementy automatyki, rozdzielnice)

  • budowanie relacji w terenie z operacyjno-technicznymi przedstawicielami Klienta

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub z obszaru IT

  • umiejętność konfiguracji sieci

  • doskonała znajomość systemów alarmowych

  • znajomość CCTV

  • doświadczenie w zakresie technicznej analizy dokumentacji projektowej

  • praktyka w identyfikacji, dogłębnej analizie oraz rozwiązywaniu problemów technicznych

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz w szybko zmieniającym się otoczeniu

Mile widziane

Jeżeli powyższe obszary do dla Ciebie za mało - u nas znajdziesz także możliwość wykorzystania i rozwijania swojego doświadczenie w obszarach: analityki obrazu, instalacji wysoko-prądowych (rozdzielnice), urządzeń/elementów automatyki/BMS, systemów Audio, KD czy systemów alarmowych UTC.

Doświadczenie we wszelkich powyższych nie jest wymagane - jednakże przy ofertowaniu pracy, zawsze dodatkowo wartościujemy Twoje uzupełniające kompetencje.

To oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

  • zatrudnienie w najbardziej przyszłościowej branży nowoczesnych technologii :)

  • bardzo duże możliwości rozwoju i awansu w strukturach

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

Signal Group ’Przyszłość jest miejscem, które tworzymy.’

Nowoczesne technologie i usługi informatyczne. Naszym flagowym rozwiązaniem jest Xaris® - system zarządzający centralnie wszystkimi technologiami z jednego miejsca.

Ponad 27 lat doświadczenia na rynkach europejskich. Nasze rozwiązania działają w obiektach o łącznej powierzchni Państwa Luksemburg. Każdego dnia co drugi Polak korzysta z naszych systemów.

Przewiń do profilu firmy