Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert ds. Inwestycji

MAKRO Cash & Carry Polska S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie budżetów inwestycji i remontów

  • przygotowywanie planów inwestycyjnych w oparciu o analizę potrzeb

  • przygotowanie umów

  • prowadzenie negocjacji z wykonawcami

  • prowadzenie (kontrola i rozliczanie) inwestycji

  • ocena stanu technicznego obiektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • uprawnienia budowlane (konstrukcyjne, sanitarne, elektryczne)

  • podstawowa wiedza z zakresu chłodnictwa

  • doświadczenie w prowadzeniu inwestycji

  • doświadczenie menadżerskie

  • znajomość prawa budowlanego

  • znajomość programów CAD

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjny system bonusowy

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych, m.in. poprzez bogatą ofertę programów szkoleniowych prowadzoną w naszej Akademii Inspiracji

  • wybór pakietów prywatnej opieki medycznej (Medicover)

  • możliwość wykupienia atrakcyjnego pakietu ubezpieczenia na życie

  • zniżki na zakupy w MAKRO

  • dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej

  • vouchery zakupowe przyznawane na różne okazje świąteczne

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • możliwość korzystania z oferty funduszu socjalnego (np. bilety do teatru / kina, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i jego dzieci)

  • przyjazną atmosferę pracy

  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.

Więcej ofert i informacji o naszej firmie znajdziesz na: www.makro.pl

Przewiń do profilu firmy