Oferta pracy

Ekspert ds. kadr i płac

Klient Pracuj.plO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Zbudowanie i ustandaryzowanie procesów kadrowych i płacowych.

  • Wdrożenie narzędzi usprawniających i automatyzujących procesy kadrowo-płacowe.

  • Prowadzenie całokształtu działań w zakresie kadrowym i płacowym, w tym m.in. przygotowywanie umów i dokumentacji kadrowej, prowadzenie akt pracowniczych, rozliczanie i naliczanie wynagrodzeń, ZUS, prowadzenie umów cywilnoprawnych.

  • Zarządzanie i koordynowanie projektów m.in. wdrożenie nowego systemu ERP ze strony kadrowo-płacowej, wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów – elektronicznych akt, wdrażanie zmian w zakresie Regulaminu Pracy i Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy itp.

  • Stworzenie i wdrożenie narzędzi controllingu personalnego, w tym m.in. tworzenie budżetu wynagrodzeń oraz prognoz wykonania, raportowanie kluczowych wskaźników, prowadzenie sprawozdawczości.

  • Analiza i monitorowanie wynagrodzeń pod kątem rynku wewnętrznego i zewnętrznego.

  • Aktywny udział w budowaniu polityki personalnej Instytucji.

  • Wspieranie kadry menedżerskiej poprzez doradztwo z zakresu prawa pracy.

  • Współpraca ze związkami zawodowymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub prawnicze.

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w realizacji procesów kadrowo-płacowych.

  • Doświadczenie w koordynacji projektów z zakresu kadrowo-płacowego.

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemu informatycznego ERP w zakresie kadrowo-płacowym.

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

  • Doświadczenie we współpracy ze związkami zawodowymi.

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych: umiejętność wytłumaczenia, aktywne doradztwo, nastawienie na współpracę, realizację celów, proaktywna postawa i inicjowanie zmian, otwartość.

  • Bardzo dobra znajomość MS Office – praca z wykorzystaniem Excela.

  • Zainteresowanie tematyką zarządzania zasobami ludzkimi, psychologią zachowań ludzkich.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach HR i realną możliwość tworzenia rozwiązań od podstaw.

  • W pełni samodzielne odpowiedzialne stanowisko obejmujące pełny zakres działań kadrowo-płacowych.

  • Otwartość na Twoje pomysły, pracę pełną możliwości i wyzwań zawodowych.

  • Dofinansowanie do wczasów, bilety do teatrów i opery, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną.

  • Możliwość udziału w wydarzeniach kulturalnych organizowanych w instytucjach kultury w Polsce.

Klient Pracuj.pl

Do renomowanej instytucji kultury poszukujemy osoby na stanowisko: Ekspert ds. kadr i płac.

Przewiń do profilu firmy

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy