Logo Pracuj.pl

Ekspert ds. kadr

ING Tech PolandO firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

ING Tech Poland

Konduktorska 35

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów w obszarze administracjipersonalnej
  • Administracja kadrowa
  • Administracja benefitów
  • Obsługa zapytań pracowniczych

Nasze wymagania

  • Posiadasz ekspercką wiedzę w obszarze administracji personalnej, płac, wynagradzania i premiowania,
  • Znasz narzędzia, procesy oraz najlepsze praktyki HR i poszukujesz innowacyjnych rozwiązań do ich wdrożenia,
  • W swojej pracy skupiasz się na standaryzacji, digitalizacji i wysokiej jakości procesów HR,
  • Znasz język angielski minimum na poziomie B2,
  • Posiadasz wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Łatwo identyfikujesz problemy i analizujesz kluczowe informacje,
  • Posiadasz wysoką orientację na klientów, aby spełnić i zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania.

Mile widziane

  • Znajomość systemów HRIS takich jak Workday i/lub TETA,
  • Co najmniej trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość przepisów prawa pracy z zakresu zatrudniania cudzoziemców.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • gry wideo w pracy
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Informacje o Zespole:

Aktualnie szukamy Eksperta do zespołu People Services Ops, który jest częścią obszaru HR. Zespół jest odpowiedzialny za administrację kadrowo-płacową, administrację szkoleń, obsługę zapytań pracowniczych oraz procesowanie wniosków pracowniczych i menedżerskich. Koncentrujemy się na wysokiej jakości usług skierowanych do naszego klienta wewnętrznego, optymalizacji procesów oraz wdrożeniu aktualnych rozwiązań zarówno lokalnych, jak o globalnych zaprojektowanych na poziomie Grupy ING.

Ekspert ds. kadr, Konduktorska 35, Katowice