Oferta pracy

Ekspert ds. kadr

ING Tech PolandO firmie

  • Konduktorska 35, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

ING Tech Poland

Konduktorska 35

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów w obszarze administracjipersonalnej

  • Administracja kadrowa

  • Administracja benefitów

  • Obsługa zapytań pracowniczych

Nasze wymagania

  • Posiadasz ekspercką wiedzę w obszarze administracji personalnej, płac, wynagradzania i premiowania,

  • Znasz narzędzia, procesy oraz najlepsze praktyki HR i poszukujesz innowacyjnych rozwiązań do ich wdrożenia,

  • W swojej pracy skupiasz się na standaryzacji, digitalizacji i wysokiej jakości procesów HR,

  • Znasz język angielski minimum na poziomie B2,

  • Posiadasz wysokie umiejętności komunikacyjne,

  • Łatwo identyfikujesz problemy i analizujesz kluczowe informacje,

  • Posiadasz wysoką orientację na klientów, aby spełnić i zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania.

Mile widziane

  • Znajomość systemów HRIS takich jak Workday i/lub TETA,

  • Co najmniej trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Znajomość przepisów prawa pracy z zakresu zatrudniania cudzoziemców.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Informacje o Zespole:

Aktualnie szukamy Eksperta do zespołu People Services Ops, który jest częścią obszaru HR. Zespół jest odpowiedzialny za administrację kadrowo-płacową, administrację szkoleń, obsługę zapytań pracowniczych oraz procesowanie wniosków pracowniczych i menedżerskich. Koncentrujemy się na wysokiej jakości usług skierowanych do naszego klienta wewnętrznego, optymalizacji procesów oraz wdrożeniu aktualnych rozwiązań zarówno lokalnych, jak o globalnych zaprojektowanych na poziomie Grupy ING.