Oferta pracy

Ekspert ds. klienta biznesowego (nieruchomości)

OLX GroupO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych w sektorze nieruchomości mieszkaniowych na rynku pierwotnym;

  • Ścisła współpraca z deweloperami w zakresie promocji ich inwestycji;

  • Realizacja zadań sprzedażowych w aglomeracjach: katowickiej i krakowskiej - praca w większości "w terenie";

  • Aktywne uczestnictwo we wdrażaniu usprawnień i nowych rozwiązań;

  • Analiza oraz doradztwo w doborze najlepszych rozwiązań i podejścia do biznesu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży usług klientom biznesowym;

  • Znajomość rynku nieruchomości;

  • Łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych;

  • Nastawienie na cel i jego realizację;

  • Kreatywność i umiejętność dzielenia się wiedzą;

  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do pracy w terenie;

  • Dobra znajomość Excela;

  • Komunikatywny angielski.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię;

  • Umowę o pracę;

  • Narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód;

  • Pracę w zespole entuzjastycznych osób, pracujących na wspólny sukces i zadowolenie klientów;

  • Swobodne i nieformalne środowisko pracy;

  • Realny wpływ na rozwój biznesu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

OLX Group

Grupa OLX to najszybciej rozwijająca się sieć platform e-commerce na świecie. Każdego miesiąca ułatwiamy życie ponad 300 milionów ludzi, w ponad 30 krajach, na 5 kontynentach. Kształtujemy przyszłość handlu, odnajdując ukrytą wartość we wszystkim, co nas otacza. Każdego dnia pomagamy ludziom kupować i sprzedawać samochody, znaleźć pracę, wymarzone mieszkanie i jego wyposażenie oraz wiele, wiele więcej :)

Jesteśmy różnorodną społecznością, składającą się z ponad 10 tys. utalentowanych profesjonalistów. Wspólnie tworzymy organizację, w której każdy głos jest ważny. W Polsce nasza mocna reprezentacja to OLX, Otodom, Obido, Otomoto, Fixly i 321 Sprzedane. Więcej informacji znajdziesz na: www.olxgroup.com

Poznaj OBIDO - nasz najnowszy serwis, dzięki któremu mamy moc łączenia deweloperów mieszkaniowych z potencjalnymi klientami. Dzięki tej platformie jesteśmy w stanie spełnić marzenie każdego, kto potrzebuje pomocy w znalezieniu własnych czterech kątów.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Eksperta ds. rynku deweloperskiego.

Przewiń do profilu firmy