Oferta pracy

Ekspert ds. Kluczowych Klientów

POLENERGIA OBRÓT SPÓŁKA AKCYJNA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów, realizacja celów sprzedażowych i budowanie długotrwałych relacji

  • Sprzedaż energii elektrycznej, gazu i innych produktów oferowanych przez Spółkę do wybranej grupy Klientów strategicznych

  • Zapewnienie wysokiej jakości w procesie sprzedaży energii elektrycznej i innych oferowanych produktów do Klientów końcowych

  • Prowadzenie bazy pozyskanych i potencjalnych Klientów zewnętrznych

  • Przygotowywanie dokumentów niezbędnych w procesie sprzedaży energii elektrycznej/ paliwa gazowego do Klientów zewnętrznych tj. ofert handlowych, umów sprzedaży, oświadczeń, formularzy

  • Monitorowanie rynku i odpowiednia adaptacja działań handlowych

Nasze wymagania

  • DYSPOZYCYJNOŚĆ POZWALAJĄCA WYKONYWAĆ PRACĘ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI oraz aktywne prawo jazdy kat. B

  • Minimum 4 letnie doświadczenie w sektorze energetycznym (sprzedaż energii elektrycznej i gazu) oraz kompetencje sprzedażowe w obszarze Spółek Kapitałowych

  • Doświadczenie w procesie negocjacji umów handlowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – wykorzystanie w codziennej pracy

  • Jesteśmy graczami zespołowymi, dlatego szukamy kogoś, kto jest nastawiony na współpracę

  • Wysokie poczucie odpowiedzialności, sumienność oraz samodzielność

  • Unikalne zestawienie umiejętności sprzedażowych z analitycznym myśleniem, niezbędne w sprzedaży produktów opartych o rynki giełdowe

  • Proaktywność, zaangażowanie oraz niezależność w myśleniu

  • Wyjątkowy profesjonalizm zawodowy oraz etyka pracy

  • Łatwość w budowaniu długoterminowych relacji oraz wysoka kultura osobista

  • Otwartość na nowe wyzwania i umiejętność kreowania nowych metod sprzedaży i pozyskiwania Klientów

  • Umiejętności analizy działań konkurencji, danych, wnioskowania i podejmowania decyzji

  • Umiejętność pracy na dużych zbiorach danych oraz analizy danych i wyciągania wniosków

  • Docenimy osoby zainteresowane problematyką energetyki odnawialnej i rynkiem energii

To oferujemy

  • Realny wpływ na tworzenie zielonej przyszłości

  • Połączenie bezpieczeństwa zatrudnienia z dynamicznym, ambitnym miejscem prac

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiety socjalne i medyczne

  • Praca z ludźmi, którzy lubią ze sobą pracować i wierzą w to co robią

  • Możliwość rozwoju

  • Pracę w systemie hybrydowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

Dodatkowe informacje

Praca na terenie całej Polski

Wyobraź sobie pracę nad czymś ważnym i wyjątkowym. Nad czymś co zmienia nasz świat na lepsze. Jednocześnie wyobraź sobie wokół siebie ludzi, którzy dają z siebie wiele, ponieważ wierzą w to co robią.

Zatrzymuje Cię to wyobrażenie? Czytaj dalej, to dopiero początek.

Jesteśmy największą polską prywatną grupą energetyczną. Tworzymy energię z przyszłości, czyli ekosystem innowacyjnych rozwiązań opartych na czystej, zielonej energii odnawialnej. Naszą wizję rozwoju podporządkowaliśmy budowie zeroemisyjnej gospodarki. Dla lepszej, zielonej przyszłości.

Inwestujemy w rozwój projektów lądowych farm wiatrowych, wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych oraz zaawansowanych technologicznie projektów wodorowych. Działamy również w zakresie obrotu, dystrybucji, elektromobilności oraz energetyki rozproszonej. Jednym z naszych strategicznych projektów jest budowa farm wiatrowych na Morzu Bałtyckim.

Od 2018 roku zatrudnienie w naszej Grupie wrosło pięciokrotnie. Byliśmy wtedy dumni z 8 aktywów wytwarzania OZE oraz 250 MW mocy wytwórczej, a ten rok zakończymy z 15 aktywami wytwórczymi o mocy bliskiej pół gigawatów mocy. Nasze operacyjne wyniki finansowe w tym okresie wzrosły dwukrotnie.

Dlatego dla pełnego obrazu – do słów pasja, wpływ, sens, przyszłość, innowacyjność, odpowiedzialność – dodaj: złożoność biznesowa, wzrost, dynamika, wizja. Wtedy te „puzzle” utworzą pełen obraz Polenergii.

Jedna z naszych Spółek - Polenergia Obrót specjalizuje się w hurtowym obrocie energią elektryczną, gazem, prawami majątkowymi, uprawnieniami do emisji CO2 oraz gwarancjami pochodzenia. Prowadzi działalność na rynku polskim, niemieckim, czeskim, słowackim, węgierskim i ukraińskim. Oferuje również szeroką gamę produktów i usług dedykowanych odbiorcom przemysłowym i producentom zielonej energii.

Przewiń do profilu firmy