Oferta pracy

Ekspert ds. Komunikacji - Zespół CX

BNP Paribas Bank Polska S.A.

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Marcina Kasprzaka 2

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie planu komunikacji oraz opracowywanie materiałów do wewnętrznych kanałów informacyjnych, np. mailingi, artykuły;

  • Zapewnienie zgodności komunikacji z wewnętrzną polityką firmy;

  • Kreowanie i organizacja wydarzeń angażujących pracowników w tworzenie wartości dla Klienta;

  • Tworzenie kultury orientacji na Klienta uwzględniając multikanałowość i strategię Customer Experience;

  • Współpraca z innymi jednostkami banku w zakresie opracowywania materiałów na potrzeby komunikacji wewnętrznej;

  • Prowadzenie projektów proklienckich;

  • Standaryzacja pism reklamacyjnych, zgodnie z zasadami protego języka;

  • Monitoring odpowiedzi reklamacyjnych.

Nasze wymagania

  • Umiejętność tworzenia komunikatów kierowanych dla Klientów zewnętrznych i wewnętrznych;

  • Swobodne i poprawne posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie;

  • Umiejętność redagowania i pisania tekstów;

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność działania pod presją czasu;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Mile widziana znajomość standardów prostego języka.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy;

  • Możliwość rozwoju osobistego w wiodącym, uniwersalnym Banku o międzynarodowym zasięgu;

  • Programy szkoleniowe wewnętrzne i zewnętrzne podwyższające kompetencje;

  • Wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonego.;

  • Możliwość pracy zdalnej lub w warszawskiej centrali przy ul. Kasprzaka 2 (krok od stacji metra "Rondo Daszyńskiego").

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • program wellbeingowy

  • system kafeteryjny

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju.

Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła.

Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie.

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to postaramy się dla Ciebie o dodatkowe udogodnienia.

Dołącz do pracodawcy, któremu zależy.

Przewiń do profilu firmy