Ta oferta pracy jest nieaktualna od 181 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ekspert ds. Kontroli i Rachunkowości

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ekspert ds. Kontroli i Rachunkowości Warszawa
    Zakres obowiązków:
      • współudział w rozliczaniu wybranych rozrachunków banku
      • współudział przy zmianach w polityce rachunkowości banku
      • tworzenie szablonów księgowych dla nowych produktów bankowych
      • współudział w procesach kontrolnych w departamencie (poprawności księgowań, jakości danych w HD)
      • testowane zmian w systemie księgowym banku
      • bieżące prace zlecone przez przełożonego
    Wymagania:
      • wykształcenie wyższe – mile widziane kierunki: finanse, rachunkowość
      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w bankowości lub firmie doradczej w sektorze finansowym
      • bardzo dobra znajomość MSR/MSSF w zakresie instrumentów finansowych
      • biegła znajomość programu MS Excel oraz innych programów pakietu MS Office
      • mile widziana znajomość SQL
      • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
      • bardzo dobra organizacja pracy
      • samodzielność i terminowość działania
      • umiejętności analitycznego myślenia
      • umiejętność pracy w zespole
    Oferujemy:
      • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
      • ciekawą pracę i samodzielne zadania w prężnie rozwijającej się firmie
      • przyjazną atmosferę pracy
      • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie), dzień w pracy możesz rozpocząć od kubka pysznej kawy- wszystkie nasze kuchnie są wyposażone w nowoczesne ekspresy do kawy, dodatkowo codziennie dostarczamy dla naszych Pracowników świeże owoce i warzywa