Oferta pracy

Ekspert ds. Kontroli Wewnętrznej

MedicoverO firmie

Rekrutacja zdalna

Medicover

Equator II

Warszawa

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!
Numer ref.: RE/2020/001173

Oczekiwania względem Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów lub kierunków pokrewnych
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym, samodzielnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy w organizacjach o złożonej strukturze biznesowej
  • Doświadczenie w zakresie analizy i projektowania procesów biznesowych takich jak Purchase to Pay, Order to Cash, Stock management, Fixed assets, Record to Report
  • Wiedza z zakresu systemów kontroli wewnętrznych poparta projektami wdrażania i ich rozwijania
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym – warunek konieczny
  • Umiejętności analityczne poparte doświadczeniem w pracy na dużej ilości danych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność w pozyskiwaniu informacji niezbędnych do pracy
  • Certyfikat CIA będzie dodatkowym atutem

Twoje zadania:

  • Opracowanie, rozwijanie i wdrożenie systemu kontroli wewnętrznych w obszarze Pionu Finansów
  • Utrzymywanie skutecznych procesów i kontroli identyfikujących i ograniczających ryzyko w podległym obszarze
  • Tworzenie, wdrożenie i utrzymanie polityk i dokumentacji procesów zgodnych z wewnętrznymi politykami w zakresie zgodności
  • Zarządzanie harmonogramem kontroli wewnętrznych
  • Wsparcie w zakresie planowania audytów wewnętrznych
  • Wsparcie w opracowywaniu poaudytowych planów działania (tzw. Management Action Plans - MAP) dla wykonanych audytów wewnętrznych
  • Monitoring właściwego i terminowego wykonania MAP dla otwartych akcji audytowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę przy projektach mających znaczący wpływ na rozwój organizacji
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny;
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy