Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Ekspert ds. Kontrolingu

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Jana Pałubickiego 6

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymanie narzędzi i raportów tworzonych na potrzeby analizy wyników finansowych w ujęciu zarządczym w postaci raportów cyklicznych i ad hoc zgodnie z wymaganiami odbiorców wewnętrznych, KNF, akcjonariusza dominującego,

  • Przeprowadzanie analizy danych z hurtowni danych związanych z opracowaniem założeń do nowych funkcjonalności, a także analizie danych w hurtowni danych w celu weryfikacji poprawności bieżących rozliczeń,

  • Utrzymanie i rozwój data martów w obszarze raportowania zarządczego oraz udziale w projektach dotyczących rozwoju hurtowni danych w obszarze finansów,

  • Przygotowywanie analiz finansowych wspierających podejmowanie strategicznych decyzji w Banku,

  • Dbałość o najwyższą jakość raportowanych danych,

  • Bieżąca współpraca z zespołem administratorów hurtowni danych,

  • Współpraca przy projektach strategicznych.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: metody ilościowe, ekonomia, bankowość, finanse, matematyka,

  • Posiadasz doświadczenie w pracy z bazami danych, hurtownią danych oraz praktyczną znajomość pisania zapytań w języku SQL na poziomie przynajmniej średniozaawansowanym,

  • Masz doświadczenie w zbieraniu i uzgadnianiu wymagań biznesowych,

  • Biegle posługujesz się pakietem MS Office, w szczególności Excel,

  • Jesteś umysłem ścisłym, masz wysoką zdolność analitycznego myślenia,

  • Wyróżniasz się inicjatywą w działaniu, dokładnością i samodzielnością, jednocześnie posiadając umiejętność pracy zespołowej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w strukturach dynamicznego zespołu

  • Stanowisko pracy, na którym możesz rozwijać swoje umiejętności

  • Bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)

  • Wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop