Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert ds. Kontrolingu

PFR Mieszkania Spółka Akcyjna

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • planowanie przychodów i kosztów Spółki,

  • monitorowanie i analiza wyniku finansowego i bilansu Spółki na potrzeby planowania finansowego, sprawozdawczości z realizacji planu finansowego oraz prognoz krótkoterminowych,

  • przygotowywanie, przy udziale odpowiednich Jednostek organizacyjnych, projektów planu finansowego oraz budżetu kosztów, monitorowanie ich realizacji i raportowanie w tym zakresie,

  • opracowywanie analiz i informacji w zakresie wyników finansowych Spółki,

  • zapewnianie rozwoju narzędzi wspomagających planowanie finansowe oraz raportowanie finansowe,

  • formułowanie wniosków dotyczących potrzeb kapitałowych Spółki przy udziale odpowiednich Jednostek organizacyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • minimum pięcioletnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

  • znajomość narzędzi analitycznych wspierających zarządzanie finansami przedsiębiorstwa,

  • umiejętności analityczne oraz formułowania syntez,

  • wysoko rozwinięte umiejętności współpracy i komunikacji,

  • umiejętność wyciągania wniosków i rozwiązywania problemów,

  • skrupulatność, samodzielność i konsekwencja w działaniu,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży zarządzania nieruchomościami.

To oferujemy

  • Ubezpieczenie na życie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • System kafeteryjny - MyBenefit

  • Kartę MultiSport

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy największym w Polsce oferentem mieszkań w formule najmu instytucjonalnego. Należymy do Grupy Kapitałowej Polskiego Funduszu Rozwoju. Obecnie zarządzamy ponad 7 tysiącami mieszkań (wybudowanymi / w budowie). Środki Funduszy: Sektora Mieszkań dla Rozwoju (FSMdR) oraz Sektora Mieszkań na Wynajem (FSMnW) które inwestujemy w budowę mieszkań, są zwracane z czynszów najmu; nie są finansowane z dotacji budżetowych. Projekty FSMdR to rynkowy filar rządowego programu mieszkaniowego.

Przewiń do profilu firmy