ekspert ds. koordynacji wdrożeń

SGB-BANK S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • Confluence

  • ms project

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • uzgadnianie, utrzymywanie i kontrolę kalendarza oraz harmonogramu wdrożeń IT,

  • koordynowanie działań związanych z testowaniem i wdrażaniem wersji,

  • zarządzanie środowiskami rozwojowymi (SR) oaz PrePROD,

  • koordynowanie prac związanych z przygotowywaniem i udostępnianiem środowisk w procesach rozwoju.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu lub koordynacji projektów lub procesów dotyczących rozwiązań IT,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne na różnych poziomach organizacyjnych,

  • biegłość w obszarze procesów związanych z zarządzaniem wydaniami i wdrożeniami – Release and Deployment Management,

  • znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem zmianą, zarządzaniem incydentami, zarządzaniem problemami i zarządzaniem konfiguracją – Change Management, Incident Management, Problem Management, Configuration Management,

  • rozumienie procesów dotyczących cyklu życia systemów i usług IT,

  • znajomość zagadnień związanych ze środowiskami informatycznymi używanymi na potrzeby realizacji projektów informatycznych,

  • znajomość zagadnień związanych ze zintegrowanymi systemami i środowiskami IT - preferowane instytucje finansowe, np.: Bank, Firma Ubezpieczeniowa, itp.

  • znajomość metodyk prowadzenia projektów, np. Agile, Waterfall, Kanban,

  • mile widziany certyfikat ITIL Foundation,

  • znajomość programów Jira, Confluence, MS Project, MS Teams, MS Outlook, SoapUI.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • waterfall

Tak pracujemy nad projektem

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy regresyjne

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pełną koordynację procesu "Wydań Produkcyjnych" w Banku.​

Przewiń do profilu firmy