Logo Pracuj.pl

Ekspert ds. Kredytów

Profitowi S.A.O firmie

2 500–6 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Legnica, dolnośląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Profitowi S.A.

Jaworzyńska 2

Legnica

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż kredytów i pożyczek dla Klientów indywidualnych i firm
  • Sprzedaż usług leasingu oraz faktoringu
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi i nowymi Klientami firmy
  • Wsparcie Klienta, w zakresie produktów i ofert z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań

Podział czasu pracy

40%

Praca stacjonarna

60%

Praca zdalna

Nasze wymagania

  • Lubisz dynamiczną pracę, opartą na kontaktach z Klientem
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży kredytów lub pożyczek
  • Posiadasz umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji
  • Chcesz się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności w sprzedaży i zarządzaniu

To oferujemy

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • Bezpłatny dostęp do porównywarki ofert bankowych
  • Dostęp do produktów kredytowych, pożyczkowych i leasingowych kilkunastu banków
  • Możliwość oferowania rozwiązań kredytowych dla obecnych Klientów firmy
  • Gwarancję utrzymania dochodu
  • Perspektywę budowania własnego zespołu doradców kredytowych
  • Przejrzystą ścieżkę kariery i możliwość awansu na stanowisko kierownicze
  • Benefity miedzy innymi: prywatna opieka medyczna czy ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • inicjatywy dobroczynne
  • konkursy, wyjazdy

Każdego dnia ułatwiamy naszym klientom podjęcie trudnych decyzji w sprawie ubezpieczeń, kredytów i oszczędności. Od 10 lat pomagamy osobom prywatnym i firmom znaleźć najlepsze rozwiązania skrojone na miarę indywidualnych potrzeb.

Nie jesteśmy porównywarką ofert. Naszą unikalną mocą jest zespół 200 doświadczonych doradców, którzy osobiście rozmawiają z klientami, analizują dostępne oferty i rekomendują najlepsze opcje.

Ekspert ds. Kredytów, Jaworzyńska 2, Legnica