Oferta pracy

Ekspert ds. Kredytów Strukturyzowanych

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesie kredytowym od spotkania z Klientem po podpisanie dokumentacji kredytowej oraz bieżącej obsłudze transakcji,

  • strukturyzacja transakcji (w tym project finance),

  • przygotowywanie opinii (obejmujących m.in. analizę sprawozdań finansowych) na potrzeby procesu kredytowego,

  • praca na modelach finansowych,

  • prezentowanie aplikacji kredytowej na komitecie kredytowym banku,

  • negocjacje dokumentacji kredytowej wg standardu LMA,

  • weryfikacja warunków uruchomienia kredytów,

  • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientem,

  • współpraca m. in. z Departamentami Ryzyka Kredytowego, Prawnym, Administracji Kredytowej.

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w strukturyzacji transakcji finansowania,

  • wiedza z zakresu analizy finansowej, zabezpieczeń i wierzytelności banku,

  • umiejętność interpretacji sprawozdań i modeli finansowych (analiza wrażliwości i opracowywanie scenariuszy),

  • bardzo dobra znajomość dokumentacji kredytowej,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne),

  • umiejętność budowania relacji biznesowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce,

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop