Oferta pracy

Ekspert ds. Kredytów

Profitowi S.A.O firmie

2 5006 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wieluń

    Wieluń, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż kredytów i pożyczek dla Klientów indywidualnych i firm

  • Sprzedaż usług leasingu oraz faktoringu

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi i nowymi Klientami firmy

  • Wsparcie Klienta, w zakresie produktów i ofert z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań

Podział czasu pracy
40%

Praca stacjonarna

60%

Praca zdalna

Nasze wymagania

  • Lubisz dynamiczną pracę, opartą na kontaktach z Klientem

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży kredytów lub pożyczek

  • Posiadasz umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji

  • Chcesz się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności w sprzedaży i zarządzaniu

To oferujemy

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń produktowych i sprzedażowych

  • Bezpłatny dostęp do porównywarki ofert bankowych

  • Dostęp do produktów kredytowych, pożyczkowych i leasingowych kilkunastu banków

  • Możliwość oferowania rozwiązań kredytowych dla obecnych Klientów firmy

  • Gwarancję utrzymania dochodu

  • Perspektywę budowania własnego zespołu doradców kredytowych

  • Przejrzystą ścieżkę kariery i możliwość awansu na stanowisko kierownicze

  • Benefity miedzy innymi: prywatna opieka medyczna czy ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

  • konkursy, wyjazdy

Profitowi S.A.

Każdego dnia ułatwiamy naszym klientom podjęcie trudnych decyzji w sprawie ubezpieczeń, kredytów i oszczędności. Od 10 lat pomagamy osobom prywatnym i firmom znaleźć najlepsze rozwiązania skrojone na miarę indywidualnych potrzeb.

Nie jesteśmy porównywarką ofert. Naszą unikalną mocą jest zespół 200 doświadczonych doradców, którzy osobiście rozmawiają z klientami, analizują dostępne oferty i rekomendują najlepsze opcje.

Przewiń do profilu firmy