Oferta pracy

Ekspert ds. Księgowości

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowej ewidencji majątku banku w księdze inwentarzowej,

  • kontrola merytoryczna i prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych, rozliczaniu amortyzacji i umorzenia,

  • sporządzanie raportów do sprawozdania finansowego, dla celów podatkowych oraz dla informacji zarządczej,

  • opracowanie scenariuszy testowych oraz przeprowadzaniu testów wprowadzonych zmian w systemach informatycznych,

  • przeprowadzanie i rozliczanie inwentaryzacji.

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe,

  • masz doświadczenie w zakresie ewidencji rzeczowych aktywów trwałych i wartości niematerialnych,

  • w stopniu dobrym znasz pakiet MS Office (Excel, Word),

  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia,

  • jesteś komunikatywna/y i otwarta/y na współpracę w zespole,

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się banku w Polsce,

  • pakiet socjalny (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe, itp.),

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop