Ekspert ds. Leasingu w Sieci Bankowej

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 13.07.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 12.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, obsługująca klientów indywidualnych i biznesowych.
    Jako pierwszy polski bank w historii otrzymaliśmy prestiżowy tytuł:
    „Najlepszy europejski bank detaliczny 2014” przyznawany przez „Retail Banker International”
    Alior Leasing Sp. z o. o. jest częścią grupy Alior Banku.

    W związku z planami rozwoju, Alior Leasing poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Ekspert ds. Leasingu
    w Sieci Bankowej
    Miejsce pracy: Łódź
    Region działania: woj. łódzkie

    Zakres obowiązków:

    • realizacja strategii oraz celów sprzedażowych Alior Leasing w wyznaczonym Regionie poprzez ścisłą współpracę z Siecią Sprzedaży Alior Banku;
    • aktywne wsparcie dla Bankierów i Placówek Partnerskich przy oferowaniu produktów Alior Leasingu Klientom Alior Banku;
    • przeprowadzanie szkoleń i warsztatów z zakresu leasingu oraz wsparcie merytoryczne dla Bankierów i Pracowników Placówek Partnerskich;
    • zapewnienie kompleksowego wsparcia dla Bankierów przy realizacji transakcji leasingowych, m.in. w zakresie:
      przygotowywania i korygowania ofert
      kompletowania wniosków leasingowych i dokumentacji transakcyjnej
      podpisywania i uruchamiania umów leasingowych
    • aktywne uczestnictwo w kampaniach sprzedażowych dotyczących produktów leasingowych, a także w spotkaniach biznesowych z potencjalnymi i obecnymi Klientami Alior Banku;
    • ścisła i aktywna współpraca ze wszystkimi departamentami Alior Leasing w zakresie realizacji celów sprzedażowych i rozwoju biznesu.

    Wymagania:

    • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku sprzedażowym w obszarze leasingu;
    • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, finansowe) lub w trakcie studiów;
    • bardzo dobra znajomość programów: Excel, Power Point, Word;
    • gotowość do podróży służbowych (prawo jazdy kat. B);
    • bardzo dobra organizacja pracy;
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
    • wysoka motywacja do osiągania zakładanych celów sprzedażowych;
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    Wybranym osobom oferujemy:

    • umowę o pracę;
    • ciekawy pakiet motywacyjny, powiązany z ambitnymi celami sprzedażowymi;
    • unikalna szansa na udział w rozwoju spółki i jej procesów;
    • pakiet socjalny;
    • narzędzia pracy.