Oferta pracy

Ekspert ds. Leasingu w Sieci Własnej

Alior Leasing

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • realizacja strategii oraz celów sprzedażowych Alior Leasing w wyznaczonym Oddziale poprzez posiadane oraz samodzielnie budowane kontakty rynkowe

  • przygotowywanie, realizacja i sprzedaż transakcji leasingowych

  • współpraca z dealerami samochodowymi, producentami oraz dostawcami przedmiotów leasingu

  • ścisła i aktywna współpraca ze wszystkimi departamentami Alior Leasing w zakresie realizacji celów sprzedażowych i rozwoju biznesu

  • monitoring, analiza konkurencji oraz trendów rynkowych

  • aktywne uczestnictwo w rozwoju i usprawnianiu procesów sprzedażowych i posprzedażowych Spółki

Nasze wymagania

  • wymagane min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży produktów finansowych

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie leasingowej będzie dodatkowym atutem

  • znajomość lokalnego rynku: firm oraz dostawców

  • wykształcenie średnie

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • wysoka motywacja do osiągania zakładanych celów sprzedażowych

To oferujemy

  • elastyczność formy współpracy w zależności od preferencji Kandydata, B2B, Autoryzowany Przedstawiciel B2B

  • atrakcyjny system premiowy

  • unikalna szansa na udział w rozwoju spółki i jej procesów

  • niezbędne narzędzia pracy

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

Nasze podejście do biznesu oraz tempo rozwoju wielokrotnie były doceniane w plebiscytach najbardziej prestiżowych magazynów finansowych, m.in. w 2014 i 2015 r. jako pierwszy w historii polski bank otrzymaliśmy prestiżowy tytuł „Najlepszy europejski bank detaliczny” przyznawany przez „Retail Banker International”.

Dynamiczny wzrost Alior Banku i zmiany zachodzące na rynku usług bankowych stwarzają wiele możliwości zdobywania ciekawych doświadczeń i wchodzenia w nowe role.

Alior Leasing Sp. z o. o. jest częścią grupy Alior Banku.

Przewiń do profilu firmy