Oferta pracy

Ekspert ds. marketingu

PFR Nieruchomości S.A. O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie strategii marketingowej dla projektów inwestycyjnych Spółki.

  • Badanie i analiza otoczenia konkurencyjnego.

  • Wdrożenie działań marketingowych: tworzenie i aktualizacja witryn www dla projektów inwestycyjnych spółki, prowadzenie profili w social mediach, poligrafia reklamowa, branding inwestycji, działania z zakresu marketingu internetowego, współpraca promocyjna z samorządami lokalnymi, etc.

  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie: cyfryzacji działań związanych z komercjalizacją inwestycji, SEO/SEM, drukarniami, studiami graficznymi, etc.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki związane z marketingiem.

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w reklamie, promocji i marketingu.

  • Praktyczna znajomość specyfiki social mediów.

  • Praktyczna znajomość internetowych narzędzi marketingowych.

  • Lekkie pióro, praktyka w tworzeniu tekstów reklamowych i redakcyjnych.

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji.

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Windows.

  • Mile widziana znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign).

  • Doskonała organizacja pracy, odpowiedzialność za powierzone zadania, zaangażowanie i samodzielność w działaniu.

  • Znajomość/ praktyka na rynku nieruchomości będzie dodatkowych atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • System kafeteryjny - MyBenfit

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy

  • Przyjazną atmosferę pracy w organizacji wyznającej zasadę Work-Life Integration

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

PFR Nieruchomości S.A.

PFR Nieruchomości S.A. odpowiada za inwestycje Funduszu Mieszkań na Wynajem i Funduszu Mieszkań dla Rozwoju finansującego rynkową część rządowego programu mieszkaniowego „Mieszkanie Plus”. Spółka jest liderem najmu instytucjonalnego w Polsce.

Należymy do Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju. PFR to grupa instytucji finansowych i doradczych dla przedsiębiorców, samorządów i osób prywatnych inwestująca w zrównoważony rozwój społeczny i gospodarczy kraju.

Przewiń do profilu firmy