Ekspert ds. marketingu

Bergman Engineering Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja działań marketingowych mających na celu rozwój rozpoznawalności marki BE oraz realizację założonych celów strategicznych firmy

  • Obsługa profili społecznościowych: przygotowanie strategii komunikacyjnej, tworzenie treści oraz bieżące monitorowanie komentarzy

  • Zarządzanie stroną BE: aktualizacja i redagowanie treści, optymalizacja wydajności w oparciu o założone cele strategiczne

  • Bieżąca współpraca z działami sprzedaży i rekrutacji przy tworzeniu treści reklamowych

  • Wspieranie działań promocyjnych firmy: m.in. organizacja eventów, konferencji, webinarów i innych działań, które realizować będą założenia strategiczne marki

  • Analiza trendów rynkowych i działań konkurencji

  • Przygotowanie raportów i analiz wspierających sprzedaż usług i działania sprzedażowe

  • Przygotowanie oraz efektywne realizowanie budżetu marketingowego

  • Analizowanie i raportowanie skuteczności prowadzonych działań marketingowych oraz wyciąganie wniosków do dalszych aktywności reklamowych

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz podwykonawcami

  • Wspieranie działań Employer Branding w oparciu o wyznaczone cele strategiczne

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min. 2-3 lata w pracy na podobnym stanowisku

  • Praktyczna wiedza z zakresu zasad i narzędzi wykorzystywanych w komunikacji marketingowej oraz digital marketingu (np. Google Analytics, platformy social media, Google Ads)

  • Doświadczenie w przygotowywaniu treści reklamowych, opisów produktów/usług, treści na strony internetowe, social media oraz dodatkowe formaty np. raporty, e-booki, video

  • Proaktywność i samodzielność w działaniu

  • Skuteczność w realizacji wyznaczonych zadań i ich priorytetyzacji

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B

  • Możliwość skorzystania z benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dodatek wakacyjny

  • Naukę języka angielskiego (indywidualne lekcje z lektorem)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pracę w modelu hybrydowym

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Zgrany zespół, nastawiony na współpracę i dzielenie się wiedzą

  • Wyjścia integracyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatek wakacyjny

Jesteśmy wrocławską firmą, która działa na terenie całej Polski i Europy. Od 2011 roku zajmujemy się outsourcingiem (kontraktingiem) inżynierów i specjalistów oraz wspieraniem wewnętrznych procesów rekrutacyjnych w firmach produkcyjnych.

Specjalizujemy się w doborze kompetentnych i wysoko wykwalifikowanych pracowników dla firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, lotnictwo, elektromobilność, FMCG, chemia, automatyka i robotyka, metalurgia, budownictwo.

Przewiń do profilu firmy