Oferta pracy

Ekspert ds. materiału

Tristone Flowtech Poland Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i optymalizacja receptur mieszanek gumowych,

  • Opracowywanie reżimu mieszania,

  • Definiowanie i optymalizacja norm i parametrów dla procesów, produkcji materiałów z mieszanek gumowych w zakresie mieszania, formowania wtryskowego, wytłaczania i wulkanizacji,

  • Wykonywanie badań na próbkach mieszanek i wężach gumowych,

  • Planowanie i przeprowadzanie prób w skali laboratoryjnej i produkcyjnej,

  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną,

  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe , kierunek: technologia i przetwórstwo tworzyw sztucznych, inżynieria materiałowa,

  • Doświadczenie zawodowe nie jest warunkiem koniecznym,

  • Znajomość procesu ekstruzji gumy,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność obsługi komputera, MS Office,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność podejmowania decyzji,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży tworzyw sztucznych (najchętniej przemysł gumowy AUTOMOTIVE), w dziale badań i rozwoju lub kontroli jakości.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnym zakładzie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Bogaty pakiet benefitów (karta mulitsport , prywatna opieka medyczna wraz z pakietem stomatologicznym, dofinansowane posiłki),

1998 roku producent węży gumowych na bazie polimeru używanych do systemów chłodzenia w samochodach osobowych, ciężarowych i innych urządzeniach przemysłowych. Wałbrzyska fabryka będąca obecnie częścią koncernu Tristone ,produkująca przewody gumowe i plastikowe do przepływu cieczy w układach chłodzenia dla klientów takich jak: Volvo, Ford, Nissan, Renault, Daimler, VW, Peugeot, Fiat, Ferrari, Audi, BMW i innych, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Automatyka w dziale utrzymania ruchu

Przewiń do profilu firmy