Logo Pracuj.pl

Ekspert ds. materiału

Tristone Flowtech Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wałbrzych, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca stacjonarna

Tristone Flowtech Poland Sp. z o.o.

Stacyjna 19

Wałbrzych

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i optymalizacja receptur mieszanek gumowych,
  • Opracowywanie reżimu mieszania,
  • Definiowanie i optymalizacja norm i parametrów dla procesów, produkcji materiałów z mieszanek gumowych w zakresie mieszania, formowania wtryskowego, wytłaczania i wulkanizacji,
  • Wykonywanie badań na próbkach mieszanek i wężach gumowych,
  • Planowanie i przeprowadzanie prób w skali laboratoryjnej i produkcyjnej,
  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe , kierunek: technologia i przetwórstwo tworzyw sztucznych, inżynieria materiałowa,
  • Doświadczenie zawodowe nie jest warunkiem koniecznym,
  • Znajomość procesu ekstruzji gumy,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność obsługi komputera, MS Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność podejmowania decyzji,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży tworzyw sztucznych (najchętniej przemysł gumowy AUTOMOTIVE), w dziale badań i rozwoju lub kontroli jakości,

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnym zakładzie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bogaty pakiet benefitów (karta mulitsport , prywatna opieka medyczna wraz z pakietem stomatologicznym, dofinansowane posiłki),

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • firmowa drużyna sportowa
  • parking dla pracowników

CV oraz list motywacyjny należy przesyłać na adres firmy: Tristone Flowtech Poland Sp. z o.o. Ul. Stacyjna 19, 58-306 Wałbrzych lub za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

1998 roku producent węży gumowych na bazie polimeru używanych do systemów chłodzenia w samochodach osobowych, ciężarowych i innych urządzeniach przemysłowych. Wałbrzyska fabryka będąca obecnie częścią koncernu Tristone ,produkująca przewody gumowe i plastikowe do przepływu cieczy w układach chłodzenia dla klientów takich jak: Volvo, Ford, Nissan, Renault, Daimler, VW, Peugeot, Fiat, Ferrari, Audi, BMW i innych, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Automatyka w dziale utrzymania ruchu

Ekspert ds. materiału, Stacyjna 19, Wałbrzych